Sedoje rengiamas koncertas „Tarp Kalėdų ir Naujų“

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Televizijos konkurso „Du balsai – viena širdis“ dalyvė, autorinių dainų atlikėja Irena Jokšienė organizuoja koncertą „Tarp Kalėdų ir Naujų“.
Atvykti į Sedos kultūros centre rengiamą koncertą kviečiami visi – ir jaunesni, ir vyresni klausytojai, neabejingi autorinei kūrybai, bendravimui, norintys užsikrėsti gera šventine nuotaika.

Įkvėpė pernykštis pasisekimas

Neseniai su dukrele Frėja televizijos dainų projekte dalyvavusi I. Jokšienė įsitikino patarlės, kad ne šventieji puodus lipdo, teisingumu. „Santarvės“ pašnekovė sako, kad visi žmonės gimė su tam tikrais gebėjimais, talentais ir tik nuo jų pačių priklauso, kaip toliau pavyks juos panaudoti bei plėtoti.
Pernai tarp Kalėdų ir Naujųjų metų Sedos kultūros centre Irena pristatė savo autorinių dainų programą „Laimės taku“. Šį koncertą pašnekovė vadina sėkmingu. Gerų atsiliepimų sulaukta iš publikos. Šiltai apie tarpušvenčiu Sedoje įvykusį koncertą atsiliepė ir jame dalyvavęs svečias – atlikėjas Kęstutis Jablonskis.

Norėtų kurti tradiciją

Po pasisekusio pernykščio renginio I. Jokšienei kilo mintis ir šiemet pakviesti žmones į Sedą, į koncertą „Tarp Kalėdų ir Naujų“.
„Suprantama, antras kartas – tai dar ne tradicija. Jei kada bus ketvirtas, penktas toks koncertas, tada gal ir bus galima pavadinti jį tradiciniu. Na, bet, norint kurti tradiciją, reikia nuo kažko pradėti“, – šypsojosi pašnekovė.
Gruodžio 27 d. 19 val. vyksiantis koncertas, pasak I. Jokšienės, bus tarsi pasitikrinimas, ar sediškiams ir Sedos svečiams reikalingi autorinių dainų koncertai. Koncertas neturi rėmėjų, todėl, norint į jį patekti, reikės įsigyti bilietus. Vaikams iki 12 metų ir negalių turintiems asmenims jis bus nemokamas.
Koncerto organizatorė sako, kad jo dalyviai – „idėjininkai“, nežinantys, ar sumanymas surengti koncertą pasiteisins, ar susirinks žiūrovų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*