***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Kalnėnų mokykloje – jubiliejinė „Dainų pynė“

Asmeninio archyvo nuotraukos

2008 metų pavasarį Kalnėnų pagrindinė mokykla pirmąkart sukvietė Mažeikių miesto ir rajono švietimo įstaigų darbuotojus į dainuojančių mokytojų festivalį „Dainų pynė“. Šiųmetis  festivalis jau penktasis, o įspūdingas dalyvių skaičius (15 kolektyvų) rodo, kad graži tradicija tęsis ir toliau.
Šventę pradėjusi mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė teigė, kad šiuolaikiniai žmonės yra įsitempę, susvetimėję, jaučiasi nelaimingi, nes kompiuteris tampa ne tik darbo priemone, bet ir laisvalaikio draugu, o štai čia susirinkusieji žino, kad vaistas nuo visų ligų – daina. Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė dėkojo idealistams renginio organizatoriams, kurie sukvietė tuos rajono mokyklų ir darželių pedagogus, kurie „nori bendrauti dainuodami“.
Šiemet dainomis su kolegomis bendravo vokaliniai ansambliai iš Mažeikių miesto lopšelių-darželių „Eglutė“, „Berželis“, „Gintarėlis“, „Žilvitis“, „Bitutė“, „Buratinas“, duetas iš Tirkšlių „Giliuko“ ir dainuojamosios poezijos atlikėja iš Sedos, taip pat kolektyvai iš Gabijos ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų, „Žiburėlio“ pradinės, Senamiesčio pagrindinės ir Sodų vidurinės mokyklų, Politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ir, žinoma, patys kalnėniškiai.
Jubiliejinis festivalis buvo skirtas Etnografinių regionų metams, tad iš kokių regionų kilę šventės dalyviai, išsiaiškinti padėjo visų žinoma daina „Dainuokim, aukštaičiai, dainuokim, žemaičiai, dainuokim visa Lietuva…“

Plačiau apie festivalį skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Asmeninio archyvo nuotraukos

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Kalnėnų mokykloje – jubiliejinė „Dainų pynė“”

  1. saulė parašė:

    Šaunuoliai organizatoriai,mokytojas moko,auklėja,ir tėvus ir mamas atstoja ir gražiai dainuot suspėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*