Uncategorized | 2013-06-07 14:16 | Autorius:
Versija spausdinimui

Horoskopas birželio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Sėkmė lydės ieškančius ir keliaujančius, tačiau dėmesio reikalaus ir namai bei šeima.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Tipiški Avinai šį mėnesį stovės vietoje, bus sunku dirbti, siekti įgyvendinti planus, nes jausis didžiulis nuovargis, išsekimas ir pesimizmas.
Geriausiai šiuo atveju padės netradicinė medicina, organizmo valymas, Rytų šalių meditacija.
Įtampa, padidėjęs jautrumas neigiamai įtakos santykius su tais, kuriais bendraujate nuoširdžiai, kurie jums artimi. Kils konfliktinių situacijų su kolegomis arba nepažįstamais.
Finansinis stabilumas priklausys nuo to, ar apgalvotai leisite pinigus, ar žinote savo galimybes ir jų neviršysite. Kad atstatytumėte organizmo balansą, ilsėkitės, mėgaukitės tyla ir nedideliu fiziniu krūviu.

Palankios dienos: 2, 9, 13, 15, 21, 27.
Nepalankios dienos: 6, 7, 10, 17, 20, 25.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kad maudytumėtės šlovės spinduliuose, reikės darbus planuotis dar kruopščiau, priimti rizikingus sprendimus, tačiau viskas pasiteisins. Jūsų sėkmė erzins pavyduolius.
Jeigu dirbate savo versle, su partneriais pasistenkite bendrauti ir neformalioje aplinkoje, kad sužinotumėte jų pomėgius, surastumėte bendrus sąlyčio taškus.
Tiems, kurių veikla susijusi su gamyba, gali tekti susidurti su dideliais sunkumais. Juos įveiksite tik darbu ir kantrybe. Namuose tvyros psichologinė įtampa, tartum barnių ir pykčių nebus, o širdyje jausite sunkumą. Galvokite ir stenkitės susitvarkyti. Sušlubuos sveikata, to priežastys - žalojanti mityba ir menkas fizinis krūvis.

Palankios dienos: 4, 8, 10, 13, 16, 25.
Nepalankios dienos: 6, 11, 14, 20, 23, 26.

 

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nors kartais atrodys, kad jūsų poelgių ir siūlymų niekas nesupranta ir nepalaiko, nenuleiskite rankų, naudokitės įgimta savybe nugalėti kliūtis ir laukti tik geriausio.
Darbe gali tekti įrodinėti savo tiesą, ginti užsitarnautą vardą. Nepalankus metas kreiptis į įtakingus asmenis ar valstybines institucijas - nesulauksite jų palikymo.
Įsiklausykite į astrologų siūlymą - svarbesnius darbo ar verslo reikalus tvarkykite mėnesio pradžioje, o paskutines dvi savaitės tiesiog ilsėkitės ar atlikite nereikšmingus darbelius.
Ligos jūsų nekamuos, tačiau reikėtų susirūpinti mityba.

Palankios dienos: 6, 14, 18, 20, 22, 25.
Nepalankios dienos: 3, 12, 17, 19, 21, 27.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tęskite pradėtus projektus, tačiau nesiimkite naujų: dabar jums padės nuoseklumas ir detalus veiksmų planavimas. Apsišarvuokite kantrybe, nes iš jūsų bus daug reikalaujama ir daug tikrinama, todėl visas užduotis atlikite kruopščiai ir atsakingai, neperkelkite jų kitiems. Bendra situacija darbe bus palanki.
Neplepėkite to, ko nereikia, ir tiems, kurie neturi to girdėti. Piktavaliai bus nusiteikę pakenkti, o jūsų atvirumas jų kėslams itin pasitarnaus. Nesukelkite pagrindo apkalboms, nes jos gali stipriai ir ilgam sugadinti nuotaiką.
Šį mėnesį finansinė padėtis bus stabili, todėl galite pirkti kažką didesnio, pradžiuginti dovanomis ir pan. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems - paskambinkite, užsukite puodeliui kavos.

Palankios dienos: 1, 7, 10, 17, 20, 26.
Nepalankios dienos: 3, 9, 15, 21, 24, 27.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Palankus mėnuo keisti padėtį socialiniame gyvenime, kilti karjeros laiptais, gauti kreditus banke, skolintis. Būsite sėkmingi darbuose, karjeroje. Jeigu netenkina dabartinis postas, keiskite darbą, prašykite geresnių sąlygų.
Galimi kontroliuojančių institucijų patikrinimai, todėl, jeigu žinote, kad kažkas yra netvarkinga, būtinai susitvarkykite, kitaip teks mokėti nemenkas baudas už pažeidimus. Aplinkoje gali pasirodyti žmonės, kurie būtų geri bendro verslo partneriai, tada stabilizuotumėte savo finansus.
Šiek tiek jausitės mieguisti, ne itin turėsite energijos. Gydytis jums nereikia, tiesiog daugiau dėmesio skirkite poilsiui.

Palankios dienos: 8, 11, 15, 23, 25, 27.
Nepalankios dienos: 5, 9, 12, 20, 24, 26.

 

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pasisemkite kantrybės ir ištvermės. Tipiškiems ženklo atstovams teks taikytis prie aplinkos, tačiau nesierzinkite, neplanuokite ir nenusiteikite iš anksto. Reikės nuosekliai vykdyti pareigas, galvoti, kaip pagerinti situaciją.
Gali tekti gerinti santykius su mylimu žmogumi, draugais - skirkite jiems pakankamai dėmesio. Buvimas su artimaisiais padės atrasti vidinę ramybę ir pasijusti svarbiu. Kolektyve nerodykite nuovargio, neatsisakykite padėti ir nereikalaukite, kad kiti padarytų daugiau nei gali.
Tikėtinos naujos, žavingos pažintys, kurios šiek tiek sujauks emocinę būklę. Klausimai su pavasariniais įsimylėjimais turėtų išsispręsti mėnesio pabaigoje.

Palankios dienos: 9, 13, 16, 19, 24, 26.
Nepalankios dienos: 6, 11, 15, 17, 21, 29.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Siekiant savo užsibrėžto tikslo, teks labai pasistengti. Nors situacijos bus palankios, jums pritrūks pasitikėjimo savo jėgomis, žinių ir įkvėpimo. Pasinaudokite įgimtu gebėjimu nugalėti kliūtis ir veržtis į priekį. Pasitelkite ne tik logiką, bet ir kūrybingumą, nebijokite priimti šiandien keistai atrodančių sprendimų ar pasirodyti netipiškais.
Mėnesio pabaigoje mėgausitės rezultatais tik tuo atveju, jeigu kiekvieną dieną darbus planuosite ypatingai kruopščiai, niekur nevėluosite. Santykiai su artimais žmonėmis gali būti kiek įtempti, sunkiai paaiškinsite, kodėl tiek daug laiko skiriate darbui.
Būkite atidūs paskutinę kovo savaitę, galvos skausmas, išsiblaškymas ir nuovargis gali sukelti nemalonias situacijas.

Palankios dienos: 3, 8, 13, 17, 23, 26.
Nepalankios dienos: 2, 7, 11, 16, 22, 25, 30.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šis mėnuo bus itin vingiuotas - didžiules sėkmes ir pripažinimą nustelbs nepalankios situacijos kitose sferose. Gali tekti aršiai ginti savo interesus, įrodyti, ko esate verti - tik taip bus pasiekta harmonija ir tarpusavio supratimas kolektyve.
Sunku bendrauti bus dėl susikaupusio nuovargio, nedidelės depresijos, neapsisprendimo. Tačiau mėnesio viduryje viskas turėtų stoti į senas vėžes. Tinkamas elgesys ir atsidavimas valdžiai, vadovybei - užtikrins finansinį stabilumą.
Skirkite daug dėmesio tarpusavio santykiams: su tėvais, draugais, mylimaisiais, kolegomis.
Būtinai per šį mėnesį atstatykite savo emocinę būklę: daug ilsėkitės, pramogaukite tausodami miegą ir sveikatą.

Palankios dienos: 5, 8, 10, 14, 17, 25.
Nepalankios dienos: 1, 11, 16, 18, 24, 29.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Turėtų sektis kūryboje, viešoje erdvėje. Tiesą sakant, šis periodas veda į naują gyvenimo etapą: galimi nauji sandoriai, partneriai, išsispręs itin opios ir ilgai kamavusios problemos.
Jei išsiruošite į tolimas keliones, galite sutikti žmonių, su kuriais pradėsite produktyvią veiklą.
Palankus metas moksluose, profesiniam augimui, kilti karjeros laiptais. Kliaukitės intuicija, savo patirtimi ir jausmais. Daugiau pasitikėkite savo intuicija - ne viskas kas yra aplink mus vyksta pagal taisykles ir fizikos dėsnius.
Nors bendra savijauta bus gera, jūsų nekamuos išsekimai, venkite buitinių traumų.

Palankios dienos: 2, 9, 11, 12, 16, 25.
Nepalankios dienos: 3, 7, 10, 13, 23, 29.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Palankus laikas vystyti naujus sumanymus, projektus, aplinkybės klostytsis naudingai - svarbu jomis pasinaudoti. Paramą gausite ne tik iš artimųjų, bet ir kolegų, kitų solidžių žmonių - veikite pagal taisykles ir etiketą. Jokių nesąžiningų kovų, paskalų! Turėkite omenyje, jog šio mėnesio darbais stiebiatės socialiniame lygmenyje į viršų.
Dėl darbų, bemiegių naktų šeimoje jausis įtampa, kurią malšinti taip pat bus jūsų pareiga. Santykiai turėtų gerėti paskutinėmis šio mėnesio dienomis.
Atidžiai žvelkite į savijautą, galimos infekcinės ligos, išsekimas.

Palankios dienos: 6, 10, 16, 18, 20, 29.
Nepalankios dienas: 8, 9, 14, 22, 25, 26.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pasieškokite bendražygių, su patikimais žmonėmis šį mėnesį iškilsiančius sunkumus įveiksite daug greičiau ir paprasčiau. Kurkite strategijas - šioje srityje jums reikia pasitobulinti. Jeigu ketinate siekti tikslų rimtai, laikykite planus paslaptyje, neišduokite netgi artimiausiems žmonėms.
Užplūdus niūriai nuotaikai, leiskitės į kelią - pasivažinėkite mieste arba keliaukite į užsienį.
Periodas palankus naujoms pažintims, flirtuoti su priešinga lytimi, megzti santykius.
Nenuskriauskite vyresnių šeimos narių, skirkite jiems dėmesio ir laiko.

Palankios dienos: 2, 14, 17, 19, 22, 30.
Nepalankios dienos: 3, 5, 7, 20, 23, 28.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šio ženklo atstovams seksis pritaikyti savo nuojautą ir įžvalgumą praktiškai. Deja, lengva nebus, dažnai trukdys nepasitikėjimas arba plūstanti depresinė nuotaika. Šį mėnesį artimiesiems nebūsite "dovana", nuotaikos kaitos, susikaupęs nuovargis veršis iš jūsų tiek ryte, tiek vakare.
Astrologai siūlo pastiprinti nusilpusį imunitetą, pailsėti, daug vaikščiokite gryname ore, skirkite laiko išvaizdai. Ne pro šalį ir dvasinė motyvacija, duokite peno sielai - paskaitykite gerų knygų, paklausykite klasikinės muzikos. Per pirmas dvi mėnesio savaites pasistenkite grąžinti kiek įmanoma daugiau skolų - šis žingsnis bus teisingas.

Palankios dienos: 2, 4, 10, 14, 20, 21, 27.
Nepalankios dienos: 1, 3, 11, 16, 23, 28.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.