Uncategorized | 2013-08-13 15:19 | Autorius:
Versija spausdinimui

Horoskopas rugjūčio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

2013 m. rugpjūčio mėnesio horoskopas.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Rugpjūtis bus žaismingas, kūrybingas ir emociškai įkvepiantis laikotarpis. Būsite spontaniški ir linkę rizikuoti. Veikla teiks daug malonumo ir pojūčių, įsitrauksite į ją ir pasieksite puikių rezultatų. Tai gali būti ne tik darbas - galbūt atrasite naują pomėgį ar saviraišką savanoriškoje veikloje. Vis dėlto keliones, susijusias su darbo reikalais reikėtų atidėti, nes jos, planuojamos skubotai, nebus naudingos.

Darbas visą rugpjūtį išsilaikys prioritetų sąrašo viršuje, tad ir socialinis gyvenimas bei romantiniai ryšiai suksis būtent šioje erdvėje. Energijos trūkti neturėtų, tačiau kartais apniks tingumas, kuris paskatins supainioti darbą ir malonumus. Elkitės apdairiai, nes galite pakenkti savo situacijai arba įvaizdžiui.

Gyvenimas šeimoje klostysis puikiai, kursite naujus projektus, ateities planus. Dabar palankus metas investuoti į interjero kūrimą, būsto remontą. Jei ieškote pirmojo nuosavo būsto - lydės didelė sėkmė, pasirinksite optimalų variantą. Mėnesio pabaigoje yra nedidelė streso ir chaoso tikimybė, tačiau jei stengsitės būti naudingi kitiems šeimos nariams nesusipratimų išvengsite.

Palankios dienos: 12, 17, 21, 29, 30.
Nepalankios dienos: 4, 9, 11.

Jautis (04.21 – 05.21)

Laukia pasikeitimai darbo arba namų aplinkoje: pakeisite kabinetą, perstatysite baldus ir pan. Jei pokyčiai jums nepatinka - kovokite su jais, nes vėliau grįžti į esamą situaciją bus tik sudėtingiau. Gali būti, kad darbdavys nuspręs sutaupyti jūsų sąskaita - būkite tam pasiruošę ir iš anksto apmąstykite savo veiksmus.

Santykių srityje vyraus romantika ir rožiniai atspalviai. Nesvarbu, ar susituokėte prieš dešimt metų, ar neseniai įsimylėjote - jausmų ir jaudulio dabar netrūks. Antrąją pusę turėtų atrasti ir vienišiai, tačiau agresyvių veiksmų reikėtų vengti: nepersekiokite dėmesio objekto, leiskite visiems įvykiams klostytis savaime.

Darbo aplinkoje būsite egocentriškas ir provokuojantis, pasiduosite ilgoms diskusijoms, tačiau realios naudos iš jų tikėtis neverta, o laiko ir pastangų iššvaistysite nemažai. Kompromisai jūsų irgi netenkins, tad mintis ir idėjas pasilaikykite vėlesniam laikui, pasidalinsite jomis, kai tiksliai žinosite kas ir kaip turėtų būti.

Palankios dienos: 3, 7, 14, 29.
Nepalankios dienos: 12, 18.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jums vis dar reikia tobulinti bendravimo įgūdžius. Nebijokite prisileisti žmonių, dalintis mintimis ir idėjomis, nevenkite intymumo. Bendravimas tai daug daugiau nei emocijos, nors šiuo metu gali taip pasirodyti. Smalsumas ir budrumas dabar jumyse tarsi miega, bet perdėtas atsargumas apriboja gyvenimą, tad prarandate daug puikių progų. Nemažai energijos pareikalaus artimiausi žmonės, kaimynai. Padėkite jiems ir kitą kartą sulauksite pagalbos iš jų.

Mėnesio viduryje pajusite stiprų impulsą veikti, viskas jums atrodys tarsi atversta knyga. Palankus metas ugdyti naujus įgūdžius, tobulinti senus, imtis meninės veiklos. Viskas, ką darote turės padarinių ateityje ir jie gali būti arba geri, arba blogi. Rinktis turite jūs!

Namams pastaruoju metu buvo skirta itin daug dėmesio, todėl natūralu, kad rugpjūtį jie atsidurs antrame plane. Tikėtina, kad iš namų erdvės pasitraukti privers kelionė. Kils pagunda pasididžiuoti prieš kitus, parodyti, ką turite. Pamąstykite, ar ši tuštybė tikrai verta laiko, pinigų ir pastangų?

Palankios dienos: 7. 15. 17, 29, 30.
Nepalankios dienos: 3, 5, 7, 10, 22.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Turite stiprius įsitikinimus, tačiau visiems reikės įrodinėti savo tiesą. Visos mintys ir veikla suksis aplink pinigus, ateities pelną. Finansiniai klausimai taps svarbūs ir su jais susidorosite puikiai, tačiau nesusigundykite greitais pinigais - jie suteiks tik klaidingą saugumo jausmą. Tiesą sakant, dėmesį sutelkiate ne visai ten kur reikia: užuot puikavęsi savo veikla ir nuveiktais darbais daugiau dėmesio skirkite sprendimų apmąstymui, strategijų rengimui. Saikas ir atsarga dabar yra pagrindinės taisyklės, kurios padės nepasimesti.

Svarbiausias ryšys - su artimiausiais žmonėmis, kuriuos mylite. Nepamirškite to, nes gali apnikti vienišumo jausmas. Su draugais reikia būti visada, o ne tik kai turite tam norą. Rasite puikių pramogų su broliais bei seserimis, šeimyninį gyvenimą praskaidrins trumpos išvykos.

Išvaizda reikalauja daug pastangų ir laiko, tačiau pastaruoju metu jūs persistengiate. Geriau keiskite ne stilių, o požiūrį. Venkite demonstruoti ambicijas ir suimkite savo gyvenimą į rankas. Meilės reikalai pagaliau pajudės į priekį, tad laukia tikrai puikus ir daug žadantis metas.

Palankios dienos: 11, 19, 21, 22, 27.
Nepalankios dienos: 7, 9, 11, 12, 23.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pagaliau paaiškės, kas esate iš tikrųjų. Kaukė nukris ir užsimaskuoti nepadės nei makiažas, nei vaidyba. Laukia labai intymus ir asmeniškas laikas, per kurį daug sužinosite, geriau pažinsite save. Palaikykite gerus santykius su kolegomis ir viršininkais, ginčytis dabar tikrai ne metas! Save vertinate labai gerai, tačiau taip tik kenkiate: pasikliaukite objektyvumo ir sąžiningumo kriterijais, juk sau meluoti nėra prasmės! Pasitenkinimas, sėkmė ir laimė laukia jūsų už kampo, tik pakeiskite požiūrį.

Nerimausite dėl savo ar mylimo žmogaus sveikatos, dėl pinigų. Šioje situacijoje padės pasitikėjimas savimi, kurio jums netrūksta, bet, rodos, kad pastaruoju metu tai pamiršote. Atsargiai ir atidžiai tvarkykite popierius, buhalteriją, nes galite privelti klaidų, sukelsiančių nemažai rūpesčių.

Jei susikoncentruosite seksis visa veikla, kurios tik imsitės. Praeities klaidos gali apie save priminti, todėl būkite pasirengę ir viską vertinkite šaltakraujiškai. Venkite alkoholio ir narkotikų, apsvaigimas tik apsunkins problemų sprendimą. Akivaizdu, kad nenorite rodyti savo jausmų - tam iš tikrųjų dar ne laikas, bet jų neigimas sau sukels agresiją.

Palankios dienos: 1, 5, 14, 28.
Nepalankios dienos: 3, 6, 11, 12.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Turėsite stebuklingą intuicijos jausmą, kuris padės tiek emocijose, tiek ir piniginiuose reikaluose. Konkurencija sukels pyktį, tad jei norite konkuruoti darykite tai nepastebimai ar netgi slapta. Susitelkite į save ir savo tikslus, o pasaulinio masto problemos palauks. Pradėkite tvarkytis nuo savęs ir greitai pajusite savo pastangų rezultatus.

Mėnesio viduryje įsivyraus romantinės nuotaikos, tad norėsis leistis į žygį, kelionę, įgyvendinti senas svajones. Spinduliuosite savigarbą, tačiau viduje jausitės tarsi save įsimylėję. Tikėtina, kad daugiau nei įprastai dėmesio skirsite išvaizdai, manieroms, stiliui. Trumpai tariant kursite visiškai naujo žmogaus įvaizdį, kuris leis jums pasiekti norimą rezultatą.

Draugų grupėje ar darbo kolektyve drąsiai imkitės lyderio vaidmens. Su užduotimis puikiai susitvarkysite, nors pradėti ir bus sunkoka. Kas jei ne jūs, kada jei ne dabar? Tai puiki proga vadovauti, o to juk visada ir norėjote.

Palankios dienos: 2, 11, 16.
Nepalankios dienos: 4, 9, 13, 23.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Išplėskite savo perspektyvas - rugpjūtį tam bus net kelios puikios progos. Jums svarbi šiluma ir draugystė, tačiau dabar laiko pritrūks. Tiesa, jo trūks ne jums, o aplinkiniams, bet to nereikėtų sureikšminti. Turėsite gerą progą įsigilinti į save, o draugai ir pažįstami savo dėmesio jums skirs vėliau.

Puikiai klostysis socialiniai ir romantiniai santykiai, gali būti, kad užmegsite slaptą romaną. Drovumas - jūsų antrasis vardas, bet būtent jis leis užkariauti bet kurią širdį. Mintyse kaupsis žaismingos ir pašėlusios mintys, kurias norėsite realizuoti. Seksis puikiai, tačiau santykis tarp vidinio ir išorinio pasaulio turėtų būti išlaikytas.

Venkite konfliktų su valdžios institucijomis, nes nieko gero vistiek nepasieksite. Kartais daug daugiau laimime prisitaikydami, nei plaukdami prieš srovę. Iniciatyvumas - geras dalykas, bet siejant jį su agresija ir aklu užsispyrimu vargu ar pavyks pasiekti ką nors gero.

Palankios dienos: 1, 4, 5, 9, 11, 29, 31.
Nepalankios dienos: 6, 15, 18.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gyvenimas žėrės tarytum konfeti: laukia apdovanojimai, pripažinimas, šlovė ir prestižas. Skyrėte savo veiklai daug laiko, tad pats metas raškyti vaisius - tikrai jų nusipelnėte. Galbūt tai bus netikėta, nes dabartinė vizija labiau praktiška ir orientuojatės į tai, kas atsiperka palyginti greitai.

Gerai sutarsite su bendradarbiais, atrasite naujų draugų. Leiskite sau atsipalaiduoti ir pašėlkite klube ar aplankykite mėgstamos grupės koncertą. Romantiniai santykiai bus nustumti į šoną, rugpjūtį svarbiausia draugystė. Būkite sąžiningi ir išvengsite intrigų, kuriose patys būtumėte nukentėję.

Teks permąstyti savo idėjas ir požiūrį - negalima dėl visko kaltinti tik sėkmės, nes ji taip ir nesugrįš. Norėsis pakeisti akiratį, pakeliauti. Tai būtų visai geras pasirinkimas, suteiksiantis naujų minčių, atversiantis akis naujovėms. Net jei niekada ir nemėginote, dabar nueikite į virtuvę, kurioje suktis bus vienas malonumas, o ir rezultatas tikrai nenuvils.

Palankios dienos: 2, 8, 12, 14, 29.
Nepalankios dienos: 3, 5, 7.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Seksis tarptautiniai ryšiai, mainai, prekyba. Puikus metas kelionėms ar jų planavimui, susitikimui su seniai matytais draugais ar netgi šeimos nariais. Jausite nuovargį, nusivylimą, bet viską padės įveikti bendravimas. Skirkite dėmesio dvasingumui ir moralei, atstatykite emocinę pusiausvyrą.

Rugpjūtis atneš naujas darbo galimybes, tikėtina, kad gerą pasiūlymą pateiks draugas ar pažįstamas žmogus. Neatsisakykite, nors iš pirmojo žvilgsnio idėja gali pasirodyti prasta ir nuobodi, kaip ją išplėtosite priklausys tik nuo jūsų. Priimkite iššūkius ir gyvenimas taps neabejotinai spalvingesnis.

Nuotaikų svyravimas bus gana didelis, bet pokyčių laikotarpiu tai visiškai normalu. Prisiminkite, kad gyvenate ne vienas, tad stenkitės emocijas tvardyti ir viskas bus gerai. Neatsiribokite nuo bendravimo ir neužsisklęskite savyje - dabar jums tikrai naudinga užmiršti problemas, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Palankios dienos: 1, 3, 5, 8, 12, 16.
Nepalankios dienos: 4, 13.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dar kartą teks sutekti dėmesį į piniginius klausimus (paskolas, indėlius, investicijas ir kt.), nes ankstesniems planams koją gali pakišti sveikatos problemos. Bus ir pakilių akimirkų, ir nusivylimo, bet išeitis tikrai yra - telieka pasukti galvą. Susitelkite į savo talentus ir gebėjimus, parodykite juos pasauliui.

Jei ieškote meilės - leiskitės į kelionę ir ją tikrai atrasite. Nebijokite tų, kurie yra kiek kitokie nei jūs, ar kitaip žiūri į gyvenimą. Kiekvienas turi ką papasakoti ir sudominti, tad galėsite pasisemti naujos patirties.

Siekiant įgyvendinti savo tikslus susidursite su kliūtimis ir konfliktais, tad prireiks ir pagalbos iš šalies. Nebijokite jos prašyti, tai jūsų indėlio tikrai nesumenkins. Pasirūpinkite sveikata ir namų aplinka: komfortas, ramybė ir darna suteiks gyvenimui kokybės.

Palankios dienos: 8, 15, 19, 23, 31.
Nepalankios dienas: 18, 20, 25.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nuo asmeniškumo ir intymumo santykiai juda prie platoniškų ir dalykiškų. Galbūt tai ir nėra taip jau blogai, nes dabar liks laiko kitiems dalykams. Tobulinsite savo įgūdžius, plėsite akiratį. Sėkmė lydės darbe, bet tai nėra atsitiktinumas - daug dirbote ir dabar pritaikėte jau turimas žinias. Vis dėlto pasididžiavimo savimi nestigs, o tai gali įžeisti kitus, jus palaikiusius žmones.

Norėsis rizikos, nuotykių ir azarto, bet taip galite prisidaryti ir bėdos. Pasikliaukite savo nuojauta, bet nenuvertinkite ir racionalaus proto. Poilsiui rinkitės ramesnes vietas, atsisakykite ekstremalių pramogų. Dabar daug svarbiau dvasingumas, emocinis ryšys, o kiti troškimai išsipildys vėliau.

Rugpjūtį puikus metas pasirūpinti savo sveikata, pailsėti. Gali būti, kad sugalvosite keisti darbą, ieškoti naujų iššūkių. Šis sprendimas nėra blogas, tačiau spaudimo ir primygtinų patarimų jums išvengti nepavyks.

Palankios dienos: 3, 15, 19, 26.
Nepalankios dienos: 6, 18, 24, 28.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Laukia daug pasikeitimų: gyvensenoje, požiūryje, darbe ir netgi išvaizdoje. Protinė įtampa ir finansiniai sunkumai netruks atslūgti ir gyvenime viskas stosis į savo vietas. Norėsis siekti tobulybės, smulkmeniškai į viską gilintis - leiskite sau tai daryti ir sužinosite daug naujo. Spinduliuosite labai gera vidine energija, tad tiesiog trauksite žmones. Deja, naudos iš jų nesitikėkite: sulauksite daug pagalbos prašymų. Ar padėsite - spręsti jums.

Sutiksite naują meilę ar tiesiog dėmesio objektą, tad permainos laukia ir romantiniuose santykiuose. Dėmesys, meilikavimas, apkabinimai - norėsis ne tik jų gauti, bet ir duoti. Gerų emocijų ir įspūdžių taip pat bus daug, tik nepasiduokite nuoboduliui ir skepticizmui.

Pomėgiuose ir sporte lydės sėkmė. Pamąstykite, galbūt tai iš hobio galėtų tapti netgi jūsų pagrindine veikla? Save išreikšite kūrybiškai, tačiau tam nebūtina parašyti romaną ar nutapyti paveikslą - užteks ir gražiai sudėlioti interjerą kuriančius elementus, suderinti drabužius ar kt.

Palankios dienos: 2, 11, 12, 19, 22, 29.
Nepalankios dienos: 14, 17, 24, 30.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.