Į „Euroviziją“ Lietuva deleguoja Donatą Montvydą

Žiūrovų ir komisijos palaikymo sulaukė Donny Montell (Donatas Montvydas). Eltos nuotr.

Vėlyvą šeštadienio vakarą Lietuva rinko, ką deleguoti į „Euroviziją“. Dėl kelialapio į Azerbaidžane vyksiantį dainų konkursą rungėsi 14 solistų ir grupių.
Komisijos ir žiūrovų nuomonė sutapo: į tarptautinį dainų konkursą važiuos Donny Montell (Donatas Montvydas).

Lietuvos televizijoje šeštadienio vakarą rungėsi keturių pusfinalių laimėtojai.
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija praneša, kad pirmieji kelialapį į nacionalinės „Eurovizijos“ finalą laimėjo Beissoul, „The Independent“ ir „Multiks“. Per antrąją transliaciją daugiausia komisijos ir žiūrovų balsų pelnė Vytautas Matuzas, „Alive Way“ ir Katažina. Trečioji trijulė – Monika Linkytė, „Vig Roses“ ir „Bekešo vilkai“. Paskutiniajame pusfinalyje geriausiai pasirodė Donny Montell (Donatas Montvydas), Simona Milinytė ir grupė „DAR“.
Į finalą pateko dar dvi atlikėjos: išmaniųjų telefonų programėlės „Balsuok!“ nugalėtojos Greta Šmidt bei „Akvilės“ kelialapiu apdovanota Sati.
57-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas šiemet vyks Baku mieste, Azerbaidžane. Finalas planuojamas gegužės pabaigoje.

14 Lietuvos solistų ir grupių rungiasi dėl galimybės dalyvauti „Eurovizijos“ konkurse Baku (Azerbaidžanas). Kurį atlikėją deleguotumėte Jūs?

One Reply to “Į „Euroviziją“ Lietuva deleguoja Donatą Montvydą”

  1. Evelina parašė:

    Į Euroviziją turi vykti Andrius Rimiškis. Kaip jis man patiko kai koncertavo Židikuose – ir balsas normalus, ir stuomeningas, ir raumeningas vaikis. Europos mergos apsisysios pamačiusios mūsų Andrutį ir visos balsuos už jį. Garantuoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*