Į kino ant ratų seansą vietų neliko per minutę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakarą vyks pirmas nemokamas Mažeikių kino seansas, kurį mažeikiškiai stebės iš savo automobilių.
Ši iniciatyva sulaukė tokio didžiulio gyventojų susidomėjimo, kad kino seanso organizatoriai turėjo pakeisti iš anksto numatytą renginio vietą, o registruojantis į kino seansą laisvos vietos „ištirpo“ vos per kelias minutes.

Mažeikiuose naujas dalykas

Vadinamieji „drive-in“ arba „kino ant ratų“ seansai pasaulyje nėra naujiena. Ne naujiena tai ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tačiau šiuo sudėtingu laikotarpiu pramoga, kai filmais pasimėgauti galima saugiai, neišlipus iš automobilių, įgyja naują pagreitį.
Mažeikiuose, prekybos centro „Eifelis“ automobilių stovėjimo aikštelėje, šeštadienį vyksiantis „drive in“ kino seansas organizuojamas bene pirmą kartą.
Jį organizuoja jauni mažeikiškiai – Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių taryba ir jos prezidentas Edgaras Narkus, asociacija Mažeikių gatvės gimnastai ir vienas iš jos lyderių Edgaras Kontrimas bei Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba.

Registracija truko minutę

Mažeikiškiai iš kelių organizatorių pasiūlytų variantų galėjo pasirinkti, kokį filmą norėtų žiūrėti. Savo balsus jie atidavė internetu. Balsų dauguma nuspręsta, kad bus rodoma kriminalinė veiksmo drama „Londono apgultis“.
Iš pradžių kino peržiūros organizatoriai buvo sumanę, kad seansas vyks aikštelėje prie centrinio Mažeikių futbolo stadiono. Tačiau jau paskelbus šią informaciją tapo aišku, kad mažeikiškių susidomėjimas didelis ir aikštelė bus per maža. Tuomet buvo pasirinkta aikštelė prie „Eifelio“.
Prasidėjus registracijai, laisvų vietų lauko kino teatre neliko per 1 minutę.
Filmo peržiūrai yra skirta 140 vietų. Į 120 užsiregistravo pavieniai gyventojai. Kitas 20 vietų automobilių aikštelėje organizatoriai dovanoja asmenims, prisidėjusiems prie to, kad mums, visiems Mažeikių miesto bei rajono gyventojams, karantiną dėl koronaviruso išgyventi būtų lengviau – įmonių, parėmusių apsaugos priemonėmis medikus, atstovams, įvairias pilietines iniciatyvas įgyvendinusiems mažeikiškiams.
„Galėjome sutalpinti ir daugiau automobilių. Tačiau norime išvengti kito nemalonaus kraštutinumo – automobilių susigrūdimo bei skundų, kad nieko nebuvo galima matyti“, – paaiškino E. Kontrimas.
Visas straipsnis – ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video