Į teisiamųjų suolą – dėl prekybos dopingu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla dėl neteisėto disponavimo dopingu, turint tikslą jį platinti.
Tarp trijų kaltinamųjų – ir 20-metis mūsų rajono gyventojas.

Byloje, kurioje tyrimą atliko Šiaulių apygardos prokuratūros ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, figūruoja buvęs vieno sporto klubo Šiauliuose vadovas ir treneris 41-erių metų N. Č., 20-metis Mažeikių rajono gyventojas R. S. ir Kaune esančio sporto klubo trenerio asistentas 39-erių metų R. G.
Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2018 m. šiaulietis Vilniuje iš nenustatyto asmens įsigijo apie 7 tūkst. įvairių ampulių, tablečių ir buteliukų preparatų, prilyginamų dopingui, taip pat – daugiau kaip 300 tablečių, kurių sudėtyje yra labai didelis kiekis psichotropinės medžiagos.
Pirkinį N. Č. paslėpė savo sporto klube ir ten jį laikė.
Praėjusiais metais šiaulietis keliolika kartų anabolinių androgeninių steroidų preparatų pardavė pažįstamam R. S., su kuriuo susipažino internetu. Mažeikių rajono gyventojas kelis tūkstančius vienetų įvairių preparatų laikė Viekšniuose gyvenančios giminaitės sandėliuke.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video