- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Iki tragedijos geležinkelio pervažoje – vos akimirka

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šį šeštadienį mažeikiškė gali laikyti savo antruoju gimtadieniu – tik akimirkos lėmė, kad vadinamoje Viekšnių pervažoje traukinys neužkliudė garbaus amžiaus moters.

Apie pusę dešimtos ryto specialiosios tarnybos gavo pranešimą – geležinkelio pervažoje prie Viekšnių, Laisvės ir Geležinkelio gatvių sankryžos šilumvežis traumavo moterį.
Į įvyko vietą atskubėjusių pareigūnų ir medikų pagalbos neprireikė – moteris buvo sveika, nukentėjo tik jos turtas – prie dviračio prikabintas vežimėlis.
Kaip „Santarvei“ pasakojo įvykio liudytojai, iki nelaimės trūko tik akimirkos – moteris varėsi dviratį su prikabintu vėžimėliu, o nuo geležinkelio stoties šilumvežis tempė cisternas.
Nors šilumvežio mašinistas dviratininkei signalizavo jau iš tolo, tačiau mažeikiškė nekreipė dėmesio ir bandė pravažiuoti perėją prieš pat sunkiasvorę transporto priemonę. Laimei, šilumvežis kliudė ir sumaitojo tik vežimėlį, moteris atsipirko išgąsčiu.
Nelaimių šioje pervažoje netrūksta: čia 2016 metais esančioje perėjoje, žuvo 52-ejų metų vyras. Pasak liudininkų, žmogus kalbėjo telefonu ir nekreipė dėmesio į jam signalizuojantį traukinį.