Reklama

Iniciatyva gera, tik ar teisėta?(9)

Paskutiniai komentarai

  • Kodėl jūs tokie pikti? Vietoj to, kad dėkotumėte tokiems žmonėms, kurie tvarko, dar patys bambate. O jūs, ar padarėte ką nors gražaus dėl miesto, dėl kitų žmonių. Negi sugebat tik verkšlenti, imkite ir darykite patys, jei blogai iš padangų darykite iš kitų medžiagų.

  • Labas rytas , nuvykite Vokietijoje i Diuseldorfą ir pamatysite , ten vienas miesto kvartalas pristatytas įvairiausių darbų pristatytas iš naudotų padangų taip parodant žmonėms kaip galima panaudoti įvairius nebetinkamus pirminiam naudojimui daiktus .

  • Jeigu neturite talento, tai geriau nieko nedarykite. Užsienyje irgi yra veiklių žmonių, bet jie šiukšlių tempimu į viešą kiemą neužsiiminėja. Neveiklumas kartais geriau nei daryti ir taip baisų kiemą dar baisesniu…

  • Padangos – puosybos elementas??? Jo, internetas geras dalykas, bet pries grazinant aplinka gal reiktu apsilankyti ne vien rusiskuose saituose Vperiod Vasia, davai…

  • Pas mus Lietuvoje labiausiai propoguojamas yra neveiklumas. Tai ko tas nepatenkintas ponulis – neorganizavo susirinkimo ir darbų eigoje nieko nedarė, o dejuoti pradėjo, kai viskas padaryta? Juk aikštelę ne per dieną žmonės įrengė. Ir kai viskas padaryta, tada visažiniai išsitraukia biurokratinę nomenklatūrą apie higieną, saugą ir t.t…. Aplamai mūsų tautos didžiausia piktžaisdė yra mentalitetas, nes didžioji dauguma yra viskuom nepatenkinta ir visur mato tik neigiamus dalykus. Gal pradėkime vieną kartą gerbti vieni kitus, daugiau šypsotis ir naikinti dirbtinę neapykantą.

  • Komentaras yra nebeaktualus, todėl neberodomas

  • Komentaras yra nebeaktualus, todėl neberodomas

  • Komentaras yra nebeaktualus, todėl neberodomas

  • Komentaras yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.