Ir rajono ūkininkų laukuose kyla žalieji kryžiai

Nuotr. iš lus.lt tinklalapio

Lietuvos žemdirbiai pradėjo visuotinės protesto akcijos pirmą etapą – „Žalieji kryžiai“. Ši taiki akcija nukreipta prieš numatomus didesnius mokesčius ir visuomenės požiūrį į žemdirbius.
Pirmieji žalieji kryžiai jau iškilo ir mūsų rajone.

Lietuvos ūkininkų sąjunga skelbia, kad ši akcija – tai pirmoji žinutė visuomenei ir politikams, jog, beatodairiškai naikinant žemės ūkį, sunaikinamas visas lietuviškas kaimas – tautiškumo lopšys.
„Tai tyli ir taiki akcija, kurios metu ūkininkai, bendrovės savo dirbamoje žemėje prie kelių, kuriuose yra didžiausias judėjimas, stato žalius kryžius, transliuodami žinutę, kad priimami politiniai sprendimai žlugdo ekonomikos šaką, ant kurios sėdi visa šalis“, – informuojama pranešime.
Pasekti Ūkininkų sąjungos pavyzdžiu ir prisijungti prie akcijos kviečiami ūkininkai, kaimo bendruomenės, žemdirbių organizacijos, kaimui neabejingus asmenys.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Ir rajono ūkininkų laukuose kyla žalieji kryžiai”

 1. Įdomu parašė:

  kryžių tai pristatys, o ką paskui su jais darys? Kas juos vers? Čia ne koks stulpas ar kuoliukas.

 2. Bugis parašė:

  Vargšai ūkininkai, vargšai žemvaldžiai. Jiems vis maža ir maža nors pilvai baigia suplėšyti prabangius drabužius. Pažiūrėkite su kokiais prabangiais visureiges jie važinėja, kokiose egzotiškose šalyse poilsiauja. Ir tai viskas iš mūsų visų mokesčių mokėtojų kišenės. Nes jiems žymiai pigesnis dyzelinas, mažesni pelno ir pajamų mokesčiai, sodros mokesčiai taip pat mažesni. Gauna išmokas iš E. S. IR visą laiką dejuoją kad mažai ir mažai.
  Tai kodėl juos valstybė turi remti kitų dirbančiųjų sąskaita, kodėl prie vargano šalies biudžeto negali prisidėti, kaip ir visi kiti dirbantieji?
  Čia nekalbu apie tuos valstiečius, kurie laiko keletą karvučių ir turi kelis hektarus žemės. Jiems tikrai nėra saldus gyvenimas nes nei jie E. S. įšmokų negauna nei technikos turi.
  O ir protesto kryžius stato tie- pilvotieji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video