Iš po žemės ištekantį upelį mažeikiškiai „maitina“ šiukšlėmis

Autorės nuotr.

Miestuose, miesteliuose ar kaimuose esantys vandens telkiniai pagyvina vietovę, o kai kurie teikia atgaivą karštomis dienomis. Už prekybos centro „Rimi“ esantis upelis neatlieka nė vienos iš šių funkcijų.

Netvarkos upelyje nemato?

Turbūt ne visi mažeikiškiai žino, kad Sedos gatvėje, už prekybos centro „Rimi“ tekantis vandens telkinys nėra paprasčiausias kanalas.
Tai upelis, pasidedantis Vytauto miške, po Mažeikių–Šiaulių geležinkeliu, Sedos gatve tekantis požeminiais vamzdžiais, savo vandeniu pamaitinantis mažeikiškių pamėgtus tvenkinius, kol galiausiai pasiekia Ventą.
Tarp Mažeikių kapinių ir „Aitvaro“ malūno į Ventą įtekantis upelis turi kelis pavadinimus: Juodpelkio, Duobupio, seniau jis buvo vadinamas Vožkupiu.
Upelio tiltu, keliaudami į prekybos centrą „Norfa“ ar iš jo, kasdien praeina nemažai žmonių. Gyventojai mato apžėlusias pakrantes ir upelyje besimėtančias automobilių padangas bei kitokį šiukšlintojų išmestą „turtą“.

Pažadėjo sutvarkyti

Į redakciją paskambinęs mažeikiškis kalbėjo, jog jam gėda ir dėl tų, kurie vandens telkinius bei jų prieigas teršia, ir dėl tų, kurių darbas – pasirūpinti, kad visa tai būtų sutvarkyta.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Iš po žemės ištekantį upelį mažeikiškiai „maitina“ šiukšlėmis”

  1. Jonis parašė:

    Siulau visiems susimest po centa Santarves ubagui savininkui arba paskirt jam oficialias vietas prie baznycios ir prie turgaus kad nereiktu matyt reklaminiu uzrasu Placiau skaitykite Placiau skaitykite ….. bent jau as nezinau ne Vieno Ubagu Laikrascio kurie uzsiminetu ismaldos prasinejimu …..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*