Įsibėgėjęs šildymo sezonas plonina ir mažeikiškių pinigines

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įsibėgėjant žiemai suvartojama vis daugiau šilumos energijos būstui šildyti. Nors itin didelio šilumos kainų šuolio ir nėra, tačiau gyventojų pinigines paplonins atšalęs oras ir dėl to gerokai padidėjęs šilumos energijos suvartojimas.
Mažiausiai jau tradiciškai mokės renovuotų namų gyventojai, o daugiausiai – Viekšnių kai kurių daugiabučių namų gyventojai.
Šilumininkų teigimu, šildymo išlaidas lemia ne tik orai, bet ir biokuro kaina.

Dalį mažeikiškių jau pasiekė sąskaitos už praėjusių metų gruodžio mėnesį suvartotą šilumos energiją šildant gyvenamuosius būstus. Sąskaitos yra kur kas didesnės nei buvo lapkritį. Tai lėmė šiek tiek padidėjusi vienos suvartotos šilumos kilovatvalandės kaina ir atšalę orai.
Gruodžio mėnesį vienos suvartotos šilumos kilovatvalandės kaina siekė 6,02 cento. Kaip skelbiama „Mažeikių šilumos tinklų“ internetinėje svetainėje, tokia pat ji išliks ir sausio mėnesį. O lapkričio ir spalio mėnesiai ši kaina siekė 5,7 cento.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Replies to “Įsibėgėjęs šildymo sezonas plonina ir mažeikiškių pinigines”

 1. baisu says:

  Rodos speigų nebuvo, o saskaitos- nors eik ir pasikark…

 2. ei says:

  O dujas tai galingai pabrangino, ir abonentinis brango! Jauciu, reiks indukcine kaitlente pirk!

 3. baba says:

  as irgi nesuprantu atrodo speigu nera,bet visvien siluma brangsta,o jei butu -20-28 tai reiktu eiti paskolos imti,kad susimoketum-:(

 4. Sodu 24 says:

  Sildymo kaina 2 kambariu butui palyginus su praeitais metais (skaiciuojant panaudotas 52 Mwh)pabrango 14 euru

 5. Cliche says:

  čia jau nebe plonina pinigines, o lyginte lygina

 6. Tankistas says:

  Paanalizuokime. Praeitą gruodį visą iki sausio pradžios lijo ir buvo pliusinė temperatūra. 2018 tai yra šį gruodį beveik visą buvo arba lengvas minusas arba didesnis. Vidutinė mėnesio temperatūra tikrai šį gruodį tikrai didesnė nei praeitą štai vienas iš faktų brangimo. 2 faktas infliacija. Viskas brangsta. Ar pati suma didelė ar maža ar pigu ar brangu? Įvertinkite tokį faktą kad visas šilumų ūkis turi išsilaikyti su kiek darbuotojų ir vadovų. Ar skaidriai skaičiuojama kaina? čia atskiras klausimas :).

 7. Tankistui says:

  Tame ir yra skirtumas,`nes praejusiais sausyje gautame lapelyje uz 2017 gruodi musu name sunaudota taip pat 52Mwh,o sildymui priskaiciuota 14 euru maziau.Pas mane namo sildymo suvestines yra daromos nuo 1995metu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

scroll to top