Įvyko konkursas dėl Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigų

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį įvyko konkursas Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo keturi iš penkių šio posto siekę pretendentai.
Pretendentų atrankos komisijos sprendimu, daugiausiai balų surinko ir konkursą laimėjo trisdešimt dvejų metų Raimundas Radavičius. Iki šiol jis ėjo Laižuvos kultūros centro direktoriaus ir meno vadovo pareigas.

Pretendentų atrankos komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas „Santarvei“ sakė, kad R. Radavičiaus išsilavinimas, dalykinės savybės, programa ir jos pristatymas buvo tinkamesni nei kitų kandidatų. Jis informavo, kad norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę penki pretendentai, tačiau viena pretendentė į konkursą neatvyko.
R. Radavičius naująsias pareigas pradės eiti, kai tik bus gauta pažyma apie jį iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.
R. Paradnikas mano, kad laižuviškiai greičiausiai labai gailėsis netekę R. Radavičiaus – ir kaip kultūros centro, ir kaip meno vadovo.
„Jis jaunas ir labai aktyvus, todėl vos tik pradėjęs dirbti, gana greitai pelnė laižuviškių simpatijas“, – pastebėjo pašnekovas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

24 Atsakymai į “Įvyko konkursas dėl Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigų”

 1. rūta parašė:

  tikrai gera naujiena, gal kultūros rūmų veiklą atgaivins, einant pro šalį liūdna darosi, kaip merdėjamūsų kultūros žydinys, kažkada prie Chaikino… kiek nuostabių koncertų ,spektaklių budavo

 2. saulė parašė:

  Valio jaunimas laimi,sėkmės jam.

 3. ... parašė:

  Idomu, kurie laizuviskiai juos dziaugesi? Dziaugiasi, kad iseina, o ne kad buvo.

 4. :) parašė:

  Valiooo, gal pagaliau kasininke pakeis! O tai jau nusibodo jos ruskanas veidas ir netaktas.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar tik ne Kryžiaus žentelis…….?

 6. n parašė:

  SVEINAME IR LINKIME SĖKMĖS.

 7. stebetoja parašė:

  Saunuolis, tik pirmyn, DZIAUGIAS SIRDIS, Padarys tvarka, nepatiko laizuviskiam tvarka matyt, SAUNUOLIS

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Nu kad ne Kryžiaus žentelis, deja, apsirikot, mielas komentatoriau. O kodėl turėjo laižuviškiams nepatikti tvarka, taip ir nesupratau. Tiesiog žmogus siekia karjeros, tai kuo čia kalti laižuviškiai? Be to, direktorius ir gyvena ne Laižuvoj, tai kodėl negali pabandyti pagerinti savo darbinės veiklos. Sveikinimai ir sėkmės, Raimundai!

 9. :) parašė:

  Šaunuolis, sveikinu ir linkiu sėkmes dirbant :)

 10. mazeikiete parašė:

  jaunas ,verzlus gal viena karta ir Mazeikiuose prasides kulturinis gyvenimas,bus koncertu ,spektakliu,ivairiu renginiu o tai dabar jauciames numire be jokiios kultutos renginiu,vaziuojame i Plunge,Telsius,turime toki centra o neturejome gero vadovo ,kurybines sekmes siam jaunam zmogui.

 11. kaimo baliams pabaiga parašė:

  tikimes, kad zymiai sumazes tu visu pseudo miesto , kaimo svenciu kiekviena vasaros savaitgali

 12. , parašė:

  seniai reikėjo tai padaryti,juk ta nusenusi moterėlė nieko neveikė

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne Kryžio žentas, bet vis tiek savivaldybės administracijos darbuotojo Repšio žentas. Juk yra aišku, kad svetimų į tokią vietą niekas neisileis. ir kam tie konkursai skelbiami, tik akių dūmimas. ar kas nors ne savas yra laimėjęs kokį konkursą.

 14. Ali Baba parašė:

  Įdomu, kodėl socdemai prieš pat rinkimus “konkursą” organizavo, gal jaučia krachą? Apie metus laiko KC bus renovuojamas, tai direktoriaus vieta galėjo ir palaukti. Į tirkšlių KC konkurso neorganizavo 2 mėnesius.
  Laižuva ir Auksodė yra ta pati kultūrinė teritorija, kurios pagrindinė figūra-Tenys

 15. NA ir kas parašė:

  Tokiame nedideliame mieste giminyste greit galima atrasti. Ir kas cia tokio? Netgi, jei sunus. Kuom kaltas jaunas zmogus? Negi jis savam mieste nebegali siekti karjeros?

 16. nesvarbu parašė:

  Kokie jus ziaurus na ir kas kieno jis zentas,zmogu ,reikia pazint su juo pabendraut o po to rasyt.Teko su juo dirbt tai tikrai malonus zmogus.Sekmes tau Raimundai mums dar ir dabar taves Serknenuose truksta

 17. Jotner >Ali Baba parašė:

  Lietuvoje socdemų nėra.Yra amb vagių gauja,į kurią susibūrę komunistai,komjaunuoliai,nomenklatūrininkai,kailius pakeitę maskvos vasalai,kgb skundikai.

 18. aha parašė:

  Prajuokino, kad jo trūksta Šerkšnėnams…Nepamenu nė vieno įdomaus arba apskritai normalaus renginio Šerkšnėnuose, kurį jis būtų vedęs ar organizavęs. Gal primintumėt?

 19. to aha parašė:

  Reikejo eit i renginius ir butum mates o ne juoktis

 20. Kolega parašė:

  Prieko čia Šerkšnėnai, Laižuvos vadovas buvo… Sveikinu, tik pirmyn..

 21. lina parašė:

  labai džiugu, kad laimi žmonės, kurie to verti, tik kartą teko bendrauti, tačiau paliko labai gerą įspūdį savo meniniu išprusimu, bendravimu ir tolerancija, manau, kad Mažeikių kultūros centro kolektyvui labai pasisekė, kad ateina tokio lygio vadovas, kuris rūpinsis kultūra, menu ir žinoma kolektyvu. Labai linkiu sėkmės.

 22. ZINOVE parašė:

  NIEKO GERO …NEDZIUGAUKIT ,PUIKYBES PILNAS….PAMATYSIT

 23. Mantautas parašė:

  Nuosirdus, linksmas , teisingas ir kupinas ideju zmogus! Kuo geriausios sekmes, Raimundai! Saunuolis! :)

 24. Vaida parašė:

  Sveikinimai :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*