- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Įvyko konkursas dėl Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigų

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį įvyko konkursas Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo keturi iš penkių šio posto siekę pretendentai.
Pretendentų atrankos komisijos sprendimu, daugiausiai balų surinko ir konkursą laimėjo trisdešimt dvejų metų Raimundas Radavičius. Iki šiol jis ėjo Laižuvos kultūros centro direktoriaus ir meno vadovo pareigas.

Pretendentų atrankos komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas „Santarvei“ sakė, kad R. Radavičiaus išsilavinimas, dalykinės savybės, programa ir jos pristatymas buvo tinkamesni nei kitų kandidatų. Jis informavo, kad norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę penki pretendentai, tačiau viena pretendentė į konkursą neatvyko.
R. Radavičius naująsias pareigas pradės eiti, kai tik bus gauta pažyma apie jį iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.
R. Paradnikas mano, kad laižuviškiai greičiausiai labai gailėsis netekę R. Radavičiaus – ir kaip kultūros centro, ir kaip meno vadovo.
„Jis jaunas ir labai aktyvus, todėl vos tik pradėjęs dirbti, gana greitai pelnė laižuviškių simpatijas“, – pastebėjo pašnekovas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.