Jauniesiems krepšininkams – sidabras

Nusileidę tik Gruzijos atstovams, jaunieji mažeikiškiai su trenere Renata Martinkiene džiaugiasi pelnyta antrąja vieta. Nuotrauka iš komandos archyvo

Trylikamečiai krepšininkai iš Mažeikių tapo Baltijos berniukų krepšinio lygos antrosios vietos laimėtojais.

Į Latvijos sostinėje Rygoje savaitgalį vykusį 13-mečių Baltijos berniukų krepšinio lygos finalą susirinko 25 ekipos.
Su didelėmis viltis į šias varžybas vyko Mažeikių sporto mokyklos U13 komanda, kurią treniruoja Renata Martinkienė. Jaunųjų krepšininkų viltys pasiteisino – mažeikiškiai pirmoje dvikovoje rezultatu 54:37 nugalėjo Suomijos „Masu Basket“ ekipą, po to 53:48 įveikė kitą šios šalies komandą „HoNsU“, o kad patektų į finalą, 28:27 palaužė Sankt Peterburgo „Nevskije Zvezdy“ krepšininkus.
Finale mažeikiškiai neatsilaikė prieš Tbilisio „BC Hyundai“ krepšininkus (45:48) ir iškovojo sidabro medalius.