Javapjūtė įsibėgėjo – daugėja gaisrų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajone įsibėgėjus derliaus nuėmimo darbams, padidėjo žemės ūkio technikos ir įrengimų gaisrų rizika.
Savaitgalį incidentas kilo grūdų džiovykloje, ugnis įsiplieskė ir dviejų laukuose dirbančių kombainų variklių skyriuose. Laimei, pavojus buvo pastebėtas laiku ir didelių nuostolių išvengta. Ugniagesiai gelbėtojai žemdirbius ragina būti atsargius.

Šeštadienio vakarą iš Pakalupio pranešta, kad dega grūdų džiovykla, į įvykio vietą skubiai buvo išsiųstos net trys ugniagesių gelbėtojų automobilinės cisternos.
Laimei, incidentą pavyko likviduoti per kelias minutes – džiovyklos variklio skyriuje užsidegė susikaupusios dulkės, gaisras buvo pastebėtas laiku, nudegė tik elektros variklio diržas ir iš vidaus aprūko džiovykla.
Beveik tuo pačiu metu kiti ugniagesių ekipažai skubėjo į Auksūdžio apylinkės laukus – buvo pranešta, jog dega kombainas „Class“. Kombainas nuo gaisro nenukentėjo – buvo pradėjusios smilkti susikaupusios dulkės variklio skyriuje.
Sekmadienio popietę kombainas „John Deere“ užsidegė Maiguose. Iki atvykstant ugniagesiams žmonės ugnį nuslopino milteliniais gesintuvais. Atvykusiam ugniagesių gelbėtojų ekipažui teko tik vandeniu ataušinti variklį. Gaisro metu apsilydė variklio skyriaus plastmasinės detalės, apsvilo diržai.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video