Jubiliejinis festivalis „Būk matomas“ – su staigmenomis, dovanomis ir labdara

Apie 600 atlikėjų – šokėjų, dainininkų, muzikantų – šeštadienį pasirodė didžiojoje Savivaldybės kultūros centro scenoje. Čia vyko penktasis dainų, muzikos ir šokių festivalis „Būk matomas“.
Prieš festivalį buvo surengta labdaros akcija „Savo rankomis sušildysim miestą“, kurios metu surinkta labdara bei parodoje eksponuojami rankdarbiai bus išdalinti nepasiturinčioms, daugiavaikėms šeimoms, auginančioms daugiau nei keturis vaikus.

KONCERTAS NEPRAILGO
Festivalį „Būk matomas“ rengusios viešosios įstaigos „Šokio banga“ vadovė Inga Diržininkienė džiaugėsi, kad kasmet tiek koncertinėje programoje, tiek labdaros akcijoje dalyvauja vis daugiau žmonių, aktyviai programoje pasirodo lopšelių-darželių, mokyklų kolektyvai. Beveik keturias valanda trukusiame koncerte parodyti 48 numeriai.
„Kad ir koks ilgas buvo koncertas, žiūrovams jis neatsibodo – dėmesys atlikėjams išliko viso renginio metu, netilo nuoširdūs plojimai, buvo jaučiamas atlikėjų palaikymas“, – sakė I. Diržininkienė.
Pirmą kartą festivalio programoje šiemet pasirodė atlikėjai iš Sedos ir Renavo, o saviveiklininkus iš Ukrinų kaimo galima būtų pavadinti festivalio „Būk matomas“ veteranais.
Organizatoriai džiaugiasi pačių mažųjų koncerto dalyvių pasirodymu: plojimų žiūrovai negailėjo lopšelių-darželių „Delfinas“, „Gintarėlis“, „Pasaka“ ir „Saulutė“ kolektyvams.

KVIEČIA PASIIMTI LABDARĄ
Šiemet žmones, šeimas, kurioms reikia vienokios ar kitokios paramos, parinkti padėjo Savivaldybės socialinės paramos skyriaus darbuotojai, gerai žinantys, kurioje šeimoje kokia situacija.
„Šiemet nusprendėme, kad žmonės patys ateis ir išsirinks kam ko reikia. Ankstesnė labdaros dalijimo praktika nebuvo gera “, – „Santarvei“ kalbėjo I. Diržininkienė.
Surinkta labdara šiomis dienomis dalijama Savivaldybės kultūros centro 17 kabinete nuo 11 iki 17 valandos. Organizatoriai kviečia ir kitas daugiavaikes šeimas, auginančias keturis ar daugiau vaikų, nesikuklinti, ateiti ir išsirinkti tinkamų daiktų.
Renginio metu kultūros centro vestibiulyje eksponuojami rankdarbiai taip pat bus padovanoti daugiavaikėms šeimoms.

DOVANŲ LIETUS
Festivalio vedėjai – Dovydas Punia ir Gintarė Gintvainytė – Savivaldybės padėkos raštus į sceną atsiimti kvietė vienintelę rajone šeimyną „Ąžuoliukai“ ir jos globėjus Ireną ir Augustiną Vaičius. Šioje Palnosų kaime esančioje šeimynoje auga septyni tėvų globos netekę vaikai.
Už kūrybiškumą ir aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje padėkos raštas įteiktas daugiavaikėje šeimoje užaugusiam bugeniškiui, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos dvyliktokui Dovydui Baubliui. Šis vaikinas garsina Mažeikių kraštą savo fotografijomis, yra surengęs ne vieną parodą mokykloje, Židikų kultūros namuose, Bugeniuose, Renavo dvare. Studija „Fotožiedas“ Dovydui padovanojo dovanų kuponą fotografijos reikmėms įsigyti.
Padėkos rašto nusipelnė ir šešis vaikus auginantys Janina ir Stanislovas Cicėnai, gyvenantys Viekšnių seniūnijoje.

KONCERTE BUVO IR SVEČIŲ
Dar penkias daugiavaikes šeimas piniginiais dovanų kuponais apdovanojo „Moto“ susivienijimo „Juodvarniai“ prezidentas Artūras Laucevičius.
Už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Savo rankomis sušildysim miestą“ padėkos raštais apdovanotas lopšelis-darželis „Linelis“, Urvikių kultūros centras bei mažeikiškė Dalia Budrytė.
Po pagrindinio koncerto jo dalyvių ir žiūrovų laukė dar viena Savivaldybės administracijos dovanota staigmena – „Kelio į žvaigždes“ dalyvės Donatos Virbilaitės koncertas, kelis numerius su savo kolektyvu „Coma“ iš Klaipėdos atvežė buvęs ilgametis modernaus šokio studijos „Šokio banga“ šokėjas Karolis Paradnikas.
Tiek atlikėjai, tiek jų vadovai buvo pastebėti, pagerbti: visų laukė didesnės ar mažesnės dovanėlės, ledai ir tortai.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.: Rankdarbių parodos eksponatai sušildys kažkieno kasdienybę…


Modernaus šokio kolektyvo „Šokio banga“ merginos šeštadienį virto balerinomis.


Mažosios varlytės atstriksėjo iš lopšelio-darželio „Saulutė“.


Pilnutėlėje salėje vos sutilpo atlikėjai ir žiūrovai…


Ukriniškiai festivalyje „Būk matomas“ dalyvauja ne pirmus metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*