Kadencija nauja – problemos senos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

„Santarvė“ jau yra rašiusi apie biudžetinių įstaigų buhalterių problemas, kurios kyla dėl prieš keletą metų įdiegtos apskaitos programos „Labbis“. Kas kaltas dėl stringančios 800 tūkst. eurų kainavusios apskaitos programos, atsakymą bando rasti ir šios kadencijos politikai.
Šios Savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas, kaip ir praėjusios, taip pat bandys išsiaiškinti, kas labiau apsimoka – sargai ar saugos tarnybos.

„Labbis“ apskaitos programa rajono biudžetinėse įstaigose įdiegta bene prieš ketverius metus, tačiau iki šiol buhalteriai ją linksniuoja ne iš geros pusės.
Kad šios programos įsisavinimas mūsų rajone yra didžiulis galvos skausmas, kasmet pabrėžia ir Savivaldybės kontrolierė Alma Karvelienė, pristatydama Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos veiklos ataskaitą.
Praėjusią savaitę tokią ataskaitą ji pateikė jau šios kadencijos Savivaldybės tarybos Kontrolės komitetui. A. Karvelienė pastebėjo, kad iš devynių tikrintų biudžetinių įstaigų iki šiol ne visose apskaita pilnai vedama „Labbis“ sistemoje. Nors auditoriai dėl to į patikrinimo aktus kasmet rašo pastabas ir rekomendacijas, jas įgyvendinti iki galo ne visiems pavyksta.
„Biudžetinių įstaigų buhalteriai tikėjosi, kad kompiuterizuota programa palengvins jų darbą, tačiau sudėtingos programos įsisavinimas stringa“, – reziumavo kontrolierė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Kadencija nauja – problemos senos”

 1. realistas parašė:

  Buhalterinės programos “Labbis” įsisavinimas stringa – na ir kas, užtat jos diegimui skirtos lėšos jau senokai sėkmingai įsisavintos.

 2. Tešla parašė:

  pirkau sena automobili, kuris gali vaziuoti tik troleibuso laidais. Mokejau daug, ismokau vairuoti. Kiti juokesi, kad permokejau. Man nesvarbu. Jei reikia nuvaziuoti i kolsodą, tainusiperku autobuso bilieta

 3. Mažeikietė parašė:

  Absurdų apsurdas……kiek metų ….tas pats ir tas pats. Gal atėjo laikas kažkam atsakyti už tai….juk dešimtys tūkstančių išleisti.

 4. Per daug gudručių parašė:

  Ar ne per daug į savivaldą išrinkom verslininkų, verslininkėlių ir kitokių gaidelių, kurie tik ir žiūri kaip ką apsukti, kaip į savo kišenę kuo daugiau isikrauti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top