Kalvio darbas metus bus saugomas Mažeikiuose

Gausi mažeikiškių delegacija iškovojo skuodiškio kalvio nukaltą didžiulę taurę. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai štangos spaudimo mėgėjai rimtai nusitaikė į antrąjį pereinamąjį Skuodo rajono kalvio autorinį darbą – jie vėl laimėjo atvirąjį šio rajono štangos spaudimo čempionatą.

Įsteigtas pereinamasis prizas

Prieš ketverius metus gimė tradicija per Skuode vykstančias rajono atvirąsias štangos spaudimo pirmenybes pirmąją vietą laimėjusią komandą apdovanoti vietos kalvio autoriniu darbu. Trejus metus iš eilės vienai komandai laimėjus šias pirmenybes, prizas visam laikui papuošia komandos trofėjų kambarį.
Šiemet vyko jau ketvirtosios pirmenybės, trejose iš jų triumfavo Mažeikių štangos spaudikų komanda, kuri visam laikui pasiliks kalvio nukaltą kalaviją. Šiemet buvo kovojama dėl dar didingesnio pereinamojo kalvio prizo – taurės, kurią nugalėtojai saugos metus.

Iškovota penkiolika titulų

Į Mosėdį, kur vyko varžybos, suvažiavo net trisdešimt Mažeikių miesto atstovų, iš kurių penkiolika laimėjo pirmąsias vietas.
Moterų grupėje nenugalimos buvo Natalija Gražulienė ir Galina Jucienė, jaunių grupėje auksą pelnė Marius Daukantas, jaunimo – Giedrius Butkus.
Suaugusiųjų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Kęstutis Milkintis, Darius Čekys, Mindaugas Paulauskas ir Rolandas Pocius, veteranų – Arūnas Grumbinas, Donatas Jančiauskas, Raimondas Pačerinskas bei Antanas Abrutis, senjorų gretose triumfavo Benas Milis, Stasys Nagys ir Antanas Micius.

Laukia veteranų varžybos

Mažeikiškiai surinko maksimalią taškų sumą – 150 ir, aplenkę vietos komandą, tapo komandinių varžybų nugalėtojais.
„Skuodiškiai, norėdami, kad trofėjus pasiliktų jų rankose, susijungė į vieną komandą su Latvijos atstovais, tačiau ir tai jiems nepadėjo – nuo mūsų jie atsiliko 23 taškais. Net trys mūsų sportininkai,  atsižvelgiant į koeficientus, tapo absoliučiais nugalėtojais savo grupėse – tai Galina Jucienė, Kęstutis Milkintis ir Antanas Abrutis, kuris išspaudė 205 kilogramus sveriančią štangą“, – pasidžiaugė komandos vadovas Benas Milis.
Vyresniųjų komandos narių laukia gegužės 26-ąją Jonavoje vyksiantis Lietuvos veteranų štangos spaudimo čempionatas. Jame tradiciškai dalyvauja ir prizines vietas komandinėje įskaitoje užima mažeikiškiai veteranai. Pasak B. Milio, ir šiemet planuoja startuoti nemažas būrys šios sporto šakos mėgėjų, tikimasi, kad į Mažeikius jie vėl parveš ne vieną apdovanojimą.

One Reply to “Kalvio darbas metus bus saugomas Mažeikiuose”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Saunuoliai veteranai :) Zinoma kiti taip pat neprasti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*