Kanapių auginimas pelno neatnešė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prieš trejus metus Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnų sulaikyti trys mažeikiškiai išgirdo pirminės teisinės instancijos paskelbtą rūstų nuosprendį – visiems skirta po dešimt metų nelaisvės.  

Ant teisiamųjų suolo trys Mažeikių gyventojai – penkiasdešimtmetis Kęstutis S., 34-erių metų Andrius K. ir 23-ejų metų Airidas Z. pateko dėl dar 2012 metų gruodžio pradžioje įvykdyto nusikaltimo.
Tuomet policijos pareigūnai, gavę operatyvinės informacijos, surengė  operaciją, kurios metu viename iš sodų namelių sulaikė minėtus mažeikiškius. Jos metu buvo nustatyta, kad namelyje buvo auginamos 262 kanapės. Dalis augalų jau buvo nuskinti ir pradėti džiovinti – rasti beveik du kilogramai džiovinti pradėtų kanapių.
Mažeikiškiai namelį buvo apšiltinę, sumontavę ventiliacijos sistemas, nusipirkę elektros generatorių, pakabinę kaitinimo lempas. Iš dar auginamų kanapių mažeikiškiai būtų galėję pagaminti puspenkto kilogramo narkotinės medžiagos.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje. 

One Reply to “Kanapių auginimas pelno neatnešė”

  1. Tai vat parašė:

    Airidui Zelbai nepasiseke;-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video