Karščiavimo klinika bus ir Mažeikiuose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kai kuriose Lietuvos savivaldybėse duris jau atvėrė vadinamosios karščiavimo klinikos, artimiausiomis dienomis naujos paslaugos turėtų startuoti ir Mažeikiuose.

„Vyksta pasitarimai, susitikimai, deriname, tariamės, kokios funkcijos, kuri įstaiga ir kurioje vietoje bus priskirta, kaip tai bus atliekama“, – apie prasidėjusias procedūras kalbėjo Savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė.
Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad karščiavimo klinikose viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams bus atliekami išsamesni tyrimai, įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19).
Šeimos gydytojas priims sprendimą, ar pacientą nukreipti į karščiavimo kliniką, ir siuntimą užpildys elektroniniu būdu. Tuomet karščiavimo klinikos koordinatorius nedelsdamas susisieks su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneš atvykimo laiką, būdą ir kitus dalykus.
Karščiavimo klinikoje pacientams bus operatyviai atliekami būtini tyrimai, dėl koronaviruso – taip pat.
Daugiau informacijos apie karščiavimo kliniką Savivaldybės gydytoja „Santarvei“ pažadėjo pateikti, kai tik bus išleistas įsakymas apie jos veiklos pradžią.

2 Atsakymai į “Karščiavimo klinika bus ir Mažeikiuose”

  1. Mama parašė:

    SUTINKU su “Sunerimusi”
    Kur kreiptis, tokiems zmonems ? Seimos gydytoja, sako nekreipkite demesio…1808- nieko nedaryti liepia, nes temperatura nezymi, vos 37,2 , slogos nera, galva neskauda , taciau noretusi pasitikrinti, o gal cia letinis. Temperatura laikosi apie 2 sav., ypac vakare…Turime sirdies ydas…

  2. Sunerimusi parašė:

    O ka daryti tiems, kurie turi visus kitus koronos simptomus, išskyrus karščiavimą?
    Juk yra grupė žmonių, kurių temperatūra labai žema, ir 37 jiems jau ryškiai padidėjusi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*