„Kauškučiui“ – Didysis festivalio prizas

Nuotrauka iš ansamblio archyvo

Choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblio „Kauškutis“, vadovaujamo  Jolantos Tendienės, jaunių grupė  balandžio 27 – gegužės 1 dienomis dalyvavo Didžiajame tarptautiniame muzikos ir liaudiškų šokių festivalyje Serbijoje, Belgrado mieste. Festivalyje pasirodė 13 šokių grupių iš 10 šalių: Serbijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Ukrainos, Slovėnijos, Rusijos, Egipto, Etiopijos, Rumunijos ir „Kauškutis“ iš Lietuvos. 
„Kauškučio“ pasirodymas pelnė patį aukščiausią įvertinimą – laimėjo Didįjį festivalio prizą. Įvertinti ir šokėjams akompanavę liaudiškos kapelos muzikantai (vadovas Rimantas Mikalauskas) – jiems skirta 3-ioji vieta.
Ansamblio „Kauškutis“ jaunimo grupė (vadovė J. Tendienė) jau netrukus, gegužės 13–21 dienomis, išvyksta į Tarptautinį jaunimo festivalį Antalijoje, Turkijoje.

4 Atsakymai į “„Kauškučiui“ – Didysis festivalio prizas”

 1. dvasingumo ugdymas parašė:

  O muzikantams už Lietuvos ir Mažeikių vardo garsinimą, savivaldybė ne tik, kad duotų kokią premiją (tik neduok, Dieve, garbės raštą :)), bet dar ir nuėmė atlyginimą už nebūtas darbe dienas. Tai tik “mizerni” muzikantėliai, o ne šaunuoliai sportininkai…

 2. Vitalijus K. parašė:

  Sveikinimai krikštaduktei Sofijai!!!

 3. Buvusi kauškutietė parašė:

  Sveikinimai!
  Kauškutis visada buvo ir yra pats šauniausias!

 4. mažeikietė parašė:

  Šaunuoliai vaikai, nuoširdžiausias AČIŪ vadovams, kad neskaičiuodami darbo valandų moko vaikus ne tik šokti, bet ugdo ir tautiškumą kurie šauniai garsina Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*