Knygų mugėje pristatomas ir Mažeikių kultūrinis gyvenimas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro archyvo

Visą šį savaitgalį Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyksta didžiausias Baltijos šalių literatūros renginys – Knygų mugė.
Dvidešimt pirmą kartą vykstančiame renginyje prie knygų bei muzikos leidėjų prisijungė ir mūsų šalies regionų kultūros darbuotojai – renginyje atsirado Lietuvos kultūros centrų salė.
Mugėje dalyvauja ir Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro atstovai.

Erdvė, kurioje mugės lankytojai turi galimybę susipažinti su įvairių Lietuvos rajonų kultūriniu gyvenimu, Vilniaus knygų mugėje įkurta pirmą kartą.
Parodų ir kongresų centro „Litexpo“ Parodų organizavimo skyriaus vadovė Milda Gembickienė dar artėjant mugei sakė, kad kultūros centrų veikla nėra knygos ar leidyba, bet tikino: mugė jau seniai perlipo leidybos ir literatūros ribas.
„Miestų bei miestelių kultūrinis gyvenimas yra įdomus, intensyvus, pritraukiantis ir įtraukiantis. Kadangi mugės tema – „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“ mes irgi išplėtėme ribas, įkurdami naujų erdvių netikėtiems susitikimams“, – teigė M. Gembickienė.
Mažeikių kultūros centro darbuotojai visą savaitgalį lauks mugės lankytojų. Mažeikiškiai yra pasirengę pristatyti gražiausias mūsų rajono šventes, leidinius apie rajoną bei atsakyti į mugės lankytojų klausimus.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*