Komisija pradėjo tyrimą dėl Sauliaus Šiurio elgesio

Saulius Šiurys neigia dalyvaujantis namo renovacijos procese. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė pradėti tyrimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Šiurio veiklos.

Yra „Mažeikių Varduvos“ akcininkas

Išsiaiškinti, ar S. Šiurys nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos paprašė Seimo kontrolierius. Seimą pasiekė mažeikiškio, gyvenančio Gamyklos g. 3-iame name, skundas.
Šio daugiabučio namo renovaciją atlieka UAB „Mažeikių Varduva“. Bendrovės vienas iš akcininkų yra S. Šiurys.
Pranešime Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateikta informacija, kad administracijos direktoriaus pavaduotojas galimai dalyvavo Savivaldybės ir UAB „Mažeikių Varduva“ daugiabučio namo modernizavimo sutarties įgyvendinimo procese.

Nusižengimus neigia

S. Šiurys, kalbėdamasis su „Santarve“ apie susidariusią situaciją, tvirtino į etikos sargų akiratį patekęs „lygioje vietoje“.
„Jei komisija skirtų nuobaudą, tai būtų absurdų absurdas. Aš jokių sprendimų nepriėmiau. Įvyko tik pokalbis. Išeitų, kad atėjusiam pagalbos žmogui aš turėčiau parodyti duris“, – samprotavo
pašnekovas.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas prisiminė, kad jį apskundęs gyventojas pas jį buvo atėjęs bene sausio mėnesį. Jis išsakęs savo pageidavimą, kad jo bute langai būtų sudėti ne plastikiniai, o mediniai.
„Aš nieko negalėjau atsakyti, tik kitą dieną, pasiaiškinęs su specialistais, jam paskambinau ir paaiškinau, kad yra bendras namo renovacijos projektas: jei langai bus dedami brangesni – už juos teks primokėti. Tuo viskas ir baigėsi“, – savo veiksmus paaiškino pašnekovas.
S. Šiurys patikino, kad jis niekada nėra slėpęs, jog yra „Mažeikių Varduvos“ akcininkas. Tai yra nurodęs ir Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktoje deklaracijoje.

2 Atsakymai į “Komisija pradėjo tyrimą dėl Sauliaus Šiurio elgesio”

  1. be komentarų parašė:

    Vadovaudamasis LRS kontrolierių įstatymo 19str.1d.17 ir 20p Seimo kontrolierius rekomenduoja :
    Vyriausios tarnybinės etikos komisijos pirmininkui Remigijui Rekertai-įvertinti , ar Mažeikių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys , galimai dalyvaudamas Savivaldybės ir Rangovo , kurio akcininkas jis yra , sutarties įgyvendinimo procese (asmenų priėmimo Savivaldybėje ir pan.) bei pateikdamas išvadą Seimo kontrolieriui dėl pareiškėjo skundo (kuriame abejojama šio pareigūno veikla ) pagrįstumo , nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnybije įstatymo.

  2. abc parašė:

    Visai jau žmogui su atmintim blogai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*