Kompleksas Strazdelio gatvėje perduodamas Mažeikių sporto mokyklai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutiniame Savivaldybės tarybos posėdyje dauguma politikų pasisakė už sporto komplekso Strazdelio gatvėje perdavimą Mažeikių sporto mokyklai. Sporto salė ir administracinis pastatas neformaliojo ugdymo įstaigai bus perduotas dešimčiai metų – pagal panaudos sutartį.
Politikams buvo pateikta informacija, kad šis turtas yra labai nugyventas ir reikalauja didelių investicijų. Tarybos nariai bandė aiškintis, kodėl taip nutiko ir kas už tai atsakingas, kalbėta ir apie galimą žalos atlyginimą, tačiau rajono valdžia taip ir neatsakė, ar bus ieškoma kaltininkų, ar ne.

Abejonių kilo ir anksčiau

Prieš 19 metų Mažeikių rajono savivaldybė pasirašė panaudos sutartį su viešąja įstaiga „Mažeikių naftos sporto klubas“ ir dvidešimčiai metų išnuomojo prie buvusio vandentiekio bokšto esantį Sporto kompleksą. Dėl to, kad nuomininkas nevykdė sutarties sąlygų, panaudos sutartis buvo nutraukta anksčiau laiko – šių metų gegužės mėnesį. Sutarties nutraukimą dar pernai inicijavo Sporto taryba, konstatavusi, kad Sporto kompleksas nepakankamai prižiūrimas, be to, nuomininkas nevykdo įsipareigojimų kasmet į jį investuoti sutartyje numatytą sumą.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Kompleksas Strazdelio gatvėje perduodamas Mažeikių sporto mokyklai”

 1. Soliucija parašė:

  parduoti ir prijungti prie Norfos su visu tuo Babelio bokštu. Už gautus pinigus pastatyti normalų sporto kompeksa pagaliau

 2. pastebejimas parašė:

  Prie sporto komplekso stovincios budkos ir tas traktorius is tu laiku kai ruoses statyti Norfos prekybcentri. Na ir nuotrauka idejot. Argi sunku pries rasant straipsni nuvaziuoti i vieta ir padaryti normalia nuotrauka,titinkancia realu vaizda ?

 3. Mano vardas parašė:

  Nugriauti ir statyti degaline!truksta gi ju.supisti dalbajobu protai.nustekenta tokia vieta.juk per spgorts jaunimas ugdomas.man geda, kad cia mano gimtine.

 4. įdomu parašė:

  kas įsikurs šalia komplekso esančiame devynaukštyje bokšte? Dabar madinga pastatus pertvarkyti į socialinius būstus.

 5. Orvelas parašė:

  visi prekybcentriai svarbūs, bet vieni nesvarbesni nei kiti

 6. Mpk parašė:

  Graži nuotrauka, gražus buvo vaizdas, bet gi prekybcentrai svarbiau už viską…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*