Kontrabandos taškų šalyje gausėja, o rajone situacija – stabili

Nuotr. iš www.beseselio.lt tinklalapio

Tinklalapis „Lietuva be šešėlio“ skelbia, kad per praėjusius metus atsirado daugiau kaip du šimtai naujų nelegalių tabako pardavimo taškų. O štai Mažeikių rajone administracinių teisenų tiek dėl naminės degtinės laikymo, tiek dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis sumažėjo.

Tinklalapis „Lietuva be šešėlio“ savo veiklą pradėjo prieš septynerius metus. Šiame tinklalapyje žymimi taškai, kuriuose nelegaliai prekiaujama alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais ir degalais. Apie juos gali pranešti patys gyventojai.
Šį tinklalapį kuruojanti asociacija teigia, kad pernai Lietuvoje atsirado 204 nauji nelegalūs tabako pardavimo taškai – jų skaičius per metus išaugo dešimtadaliu, o tuščių pakelių tyrimai rodo, jog kas penkta Lietuvoje surūkoma cigaretė yra kontrabandinė.
Iš viso per savo gyvavimo laikotarpį tinklalapyje buvo pažymėti 2467 taškai, kuriuose, kaip įtariama, vyksta neteisėta veikla, su policijos pagalba pavyko uždaryti 749 tokio pobūdžio taškus.
Per septynerių metų laikotarpį Mažeikių rajone buvo pažymėti 54 veikiantys taškai, kuriuose prekiaujama tabaku ir alkoholiu, aštuoni iš jų per šį laikotarpį uždaryti. Paskutinį praėjusių metų ketvirtį mūsų rajone buvo pažymėtas vienas naujas taškas, uždarytųjų nebuvo.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Kontrabandos taškų šalyje gausėja, o rajone situacija – stabili”

  1. Tai kad parašė:

    Mazeikiai is kontrabandos ir tesilaiko,juk ten jokios pramones nera,kas toj naftoj keli simtai dirba ir vsio,o miestas didelis.

  2. B. parašė:

    Jei Mažeikių policija žino visus rajono kontrabandos taškus ir jų neuždaro, reiškia policijos pareigūnams prekyba kontrabandine produkcija yra naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*