Kovingumas pergalės neatnešė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dvikovoje su vienu iš LKL lyderių – Utenos „Juventus“ – mažeikiškiai demonstravo kovingą charakterį, tačiau pergalės iškovoti mūsų komandai nepavyko.

Lyderiai „išvargo“ pergalę

Sekmadienį mažeikiškiai, savo gretas papildę trisdešimtmečiu 188 centimetrų ūgio žaidėju Gediminu Maceina, susikovė namuose su ketvirtąją vietą LKL užimančia Utenos „Juventus“ komanda.
Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, jie rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį ir po jo pirmavo rezultatu 18:10.
Antrajame kėlinyje mūsų komanda kibo varžovams į atlapus, vyko atkakli kova ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo jau esant rezultatui 38:32 uteniškių naudai.
Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – mūsų komanda vijosi varžovus, pastarieji niekaip neleido persverti rezultato – po trečiojo kėlinuko ekipas skyrė tik keturi taškai. Paskutiniame ketvirtyje įtampa vis augo, net du kartus mažeikiškiai buvo priartėję prie varžovų iki vieno ar dviejų taškų, tačiau rungtynių pabaigoje pastarieji susikrovė dviženklę persvarą ir nugalėjo rezultatu 84:73.

Trūksta aukštaūgių

Mūsų ekipoje 19 taškų pelnė Raimondas Danys, 14 – Vytautas Pikalavičius, 12 – Darius Tarvydas, 11 – Eigirdas Žukauskas.
„Mums labai trūksta ūgio po krepšiu  – R. Daniui sunku vien kovingumu „nulaikyti“ gerokai aukštesnius varžovų žaidėjus. Apmaudu – priartėjame prie jų per vieną metimą, tada padarome kokią klaidelę ir mus skaudžiai nubaudžia. Bet galiu pasakyti, kad pergalė bręste bręsta, vyrai kovoja negailėdami jėgų“, – apie rungtynes kalbėjo žinomas krepšinio specialistas Algimantas Giedra.

Tikisi vadovavimo ekipai

Pirmosiose savo rungtynėse už „Mažeikių“ klubą G. Maceina pelnė devynis taškus ir vadovavo žaidimui.
„Tai žaidėjas, turintis didelės patirties tiek žaidžiant LKL, tiek užsienyje. Jeigu jis rinks taškus, gerai. Svarbu, kad jis įtrauktų kitus į puolimą, jam vadovautų, išlaikytų ir reguliuotų žaidimo ritmą. Gediminas yra tvirtas, gerai žaidžia vienas prieš vieną, gali imtis iniciatyvos ir tai yra pliusas. Manau, jis įneš didelį indėlį į mūsų žaidimą“, – apie naująjį komandos narį kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Mažeikiškių laukia ypač karšta lapkričio paskutinė savaitė, kai teks žaisti net trejas rungtynes iš eilės – lapkričio 24-ąją „Mažeikių“ laukia susitikimas Kaune su „Žalgiriu“, po trijų dienų – rungtynės namuose su „Prienais“, o lapkričio 29-ąją – taip pat kova namuose su „Šiauliais“.

4 Atsakymai į “Kovingumas pergalės neatnešė”

1. juziui parašė:

ko tu cia lieji neigiamas emocijas komanda zaidzia LKL pagal galimybes su tokia sudetim rezultatai tikrai nera blogi ir zaidimo braizas matosi jei nesupranti krepsinio tai nekomentuok

2. siaip parašė:

Gerb. treneri Giedra, jus tikrai geras specialistas ir sutinku kad komandai truksta ugio ir kad Danys emocingas ir energingas, geras zaideja puolime, bet „nulaikyti“ jis nelabai ka stengiasi. Yra zaidejai, kurie atidirba uz tuos kurie meta. O jei ziurejote visas zaistas rungtynes, tai bendrai paemus, musu „dideli“ visai gerai tvarkosi su tikrai dideliais zaidejais.