Krakiškiai siekia susigrąžinti medicinos punktą

Krakių medicinos punktas buvo įsikūręs buvusiame mokyklos pastate. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centras nuo šių metų pradžios
uždarė jam priklausantį Krakių medicinos punktą. Nurodoma priežastis: išlaidos jam išlaikyti gerokai didesnės nei gaunamos pajamos.
Nors į Krakius žadama siųsti mobilias medikų komandas, tačiau gyventojai tokiu sprendimu yra nepatenkinti ir toliau reikalauja, kad medicinos punktas išliktų. Buvo surinkta per du šimtus gyventojų parašų bei kreiptasi į Seimo bei tarybos narius.
Kol kas krakiškiai neturi jokių žinių dėl medicininio punkto likimo – politikai atidėjo šio klausimo svarstymą.

Susitikimuose su gyventojais savivaldos atstovai aiškino: pagal esamą situaciją realiausia galimybė medicinos punktui išlikti yra tuo atveju, jeigu dauguma gyventojų pasirinktų šeimos gydytojus, priklausančius Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centrui, kurio steigėja yra Savivaldybės taryba. Įstaigos vadovas Audrius Stankevičius nėra patenkintas tokia perspektyva, kadangi pagal jo turimus apskaičiavimus medicinos punkto išlaikymas kainuotų kelis kartus brangiau nei mobiliosios medikų komandos.
Turimus duomenis, apskaičiavimus ir įžvalgas A. Stankevičius išdėstė praėjusią savaitę vykusio Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdžio metu. Dėl Krakių medicinos punkto išlikimo į šį komitetą dar praėjusių metų gruodžio 17-ąją kreipėsi Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus patarėjas Česlovas Čyžas. Tačiau šio klausimo svarstymo imtasi tik dabar, daugiau nei po mėnesio, kuomet medicinos punktas jau uždarytas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Krakiškiai siekia susigrąžinti medicinos punktą”

  1. krakiškis parašė:

    niekas nesiruošia dirbti į minusą,taip,kad sveika logika turės veikti juolab administracijos direktorė visur kur gali mažina etatus ir į nuostolį dirbti neleis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*