Krepšininkams – varžybų pertrauka ir intensyvus darbas su tuo pačiu treneriu

Varžovų krepšį atakuoja devynis taškus šeštadienio rungtynėse surinkęs mažeikiškis įžaidėjas Gediminas Maceina. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Po penkioliktojo pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygoje mažeikiškių laukia pusės mėnesio pertrauka.
Krepšinio klubo vadovai neigia gandus, kad „Mažeikių“ komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys gali palikti ekipą.

Nesėkmingas trečiasis kėlinys

Savaitgalį „Mažeikių“ krepšininkai namuose susitiko su lygos senbuve „Šiaulių“ komanda. Pirmoji rungtynių pusė tradiciškai buvo palanki mūsų ekipai – nors pirmasis kėlinys pralaimėtas rezultatu 14:18, antrojo kėlinio pabaigoje po kelių sėkmingų atakų mažeikiškiai išsiveržė į priekį ir pirmavo keturių taškų skirtumu – 36:32.
Deja, trečiajame kėlinyje svečiai spurtavo, kėlinuką laimėjo net 25:9 ir vėl gerokai atitrūko. Viltis išgelbėti rungtynes atsirado ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai po dviejų taiklių tolimų Dariaus Tarvydo metimų komandas skyrė tik šeši taškai, tačiau padaryta klaida puolant ir varžovai vėl „pabėgo“. Pralaimėta rezultatu 60:69.
Mūsų ekipoje 16 taškų pelnė Arvydas Gydra, dvylika taškų pridėjo Darius Tarvydas.
„Šiaulių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė prieš kelerius metus mūsų ekipoje rungtyniavęs Rokas Giedraitis, kuris įmetė 21 tašką.

Paneigė gandus

„Mus ir vėl pavedė trečiasis kėlinys – jeigu ne tragiškas žaidimas jo metu, neaišku, kaip viskas būtų pasisukę. Komanda kabinasi į kiekvienas rungtynes, tikrai stengiamės dėl tos pirmosios pergalės, tačiau yra kaip yra“, – sakė klubo direktorius Giedrius Petrulevičius.
Klubo direktorius paneigė pasklidusius gandus apie tai, kad ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys gali palikti ekipą – vyriausiasis treneris dirba savo darbą, treniruoja komandą, ruošia ją ketvirtadienio draugiškoms rungtynėms su Liepojos ekipa.
Artimiausias rungtynes mūsų komanda žais gruodžio tryliktąją namuose su dvi pergales turinčiu Kėdainių „Nevėžiu“.

2 Atsakymai į “Krepšininkams – varžybų pertrauka ir intensyvus darbas su tuo pačiu treneriu”