Krepšinio komanda pažadėjo mažeikiškiams reginių

Sezono išvakarėse „Mažeikių“ krepšinio komanda rajono Savivaldybėje susitiko su pagrindiniais rėmėjais. Buvo pristatyti jai keliami tikslai, pasidalinta nuotaikomis prieš Nacionalinės krepšinio lygos maratoną.


SIEKS AUKŠČIAUSIŲ
TIKSLŲ
Ketvirtadienį rajono Savivaldybės, akcinės bendrovės „Orlen Lietuva“ ir viešosios įstaigos Mažeikių sporto centro vadovai susitiko su „Mažeikių“ krepšinio komanda, kuri vakar jau startavo antrajame pagal pajėgumą šalies krepšinio divizione – Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).
„Sezoną NKL pradedanti ekipa turi kuo didžiuotis: trejus metus iš eilės esame tarp čempionato prizininkų – dukart iškovoti bronzos apdovanojimai, praėjusį sezoną – sidabras. Komanda, kuri suformuota ant trijų finansinių ir moralinių pagrindų – AB „Orlen Lietuva“, rajono Savivaldybės ir rajono verslininkų, tampa pavyzdžiu rajono vaikams ir jaunimui, padeda apsispręsti, ko galima siekti ir į ką lygiuotis sporte. Ne veltui iš vienuolikos žaidėjų – šeši mažeikiškiai, dar du šiai komandai atstovauja jau antrąjį sezoną“, – pabrėžė Mažeikių sporto centro valdybos pirmininkas Alvydas Balčiūnas.
Komandą administruojančios įstaigos valdybos pirmininkas pristatė ir tikslus: ne prastesni nei praėjusį sezoną rezultatai, pirmutinis tikslas – patekti į finalo ketverto varžybas.

RĖMĖJAMS –
KREPŠINIO KAMUOLIAI
Generalinio rėmėjo AB „Orlen Lietuva“ atstovai pažymėjo, kad Lietuvoje krepšinis – populiariausia sporto šaka, Europos čempionatas parodė, kokie žmonių srautai traukia į rungtynes, kaip krepšinis yra mylimas. Matydama, kad jaunimui ir bendruomenei ši sporto šaka yra svarbi bei būdama bendruomenės dalis, AB „Orlen Lietuva“ negalėjo likti abejinga Mažeikių krepšiniui ir jį remia.
„Pats geriausias sezono įvertinimas mums būtų tai, kad toje pat salėje susitiktume po jo ir jau kalbėtume apie aukštesnio diviziono – Lietuvos krepšinio lygos – kovas“, – pažymėjo bendrovės generalinis direktorius Ireniuš Fafara.
Savivaldybės meras Antanas Tenys padėkojo treneriui už suburtą kolektyvą ir pažymėjo, kad šiam tenka didelė atsakomybė, nes mažeikiškiai sirgaliai jau yra pripratę prie pergalių ir prizinių vietų.
„Treneris yra ir griežtas, ir teisingas, ir darbštus, todėl tikime jo vadovaujama komanda ir, perfrazuodami neseniai skambėjusį šūkį, galime sakyti – varom už Mažeikius ir sergam už juos“, – sakė rajono meras.
Krepšinio komanda bendrovės vadovui ir Savivaldybės merui įteikė krepšinio kamuolius su krepšininkų autografais.

SPORTININKAI
PASIILGO KOVOS
Treneris Aloyzas Rudys pažymėjo, kad komanda pasiruošimą sezonui pradėjo vėlokai (komanda susirinko nuo rugsėjo pirmosios) , todėl visur vėluojama tiek fiziškai, tiek taktiškai, bet tikimasi žaidimo stygas suderinti sezono eigoje.
„Žaidėjai susirinko ne tam, kad smagiai leistų laiką, o tam, kad pateisintų rėmėjų ir mažeikiškių lūkesčius ir siektų maksimalių tikslų. Per sezoną sužaisime 46 rungtynes, 23 iš jų namuose. Atmetus šventinius savaitgalius, beveik pusę metų savaitgaliais Mažeikių visuomenė turės kur apsilankyti, išlieti emocijas, todėl noriu ir raginu, kad sirgalių būtų visą laiką pilna salė. Mes savo ruožtu kursime reginį, kuris gali pavykti ir gerai, ir blogai, tačiau sieksime pirminio tikslo – finalinio ketverto“, – patikino treneris.
„Santarvės“ kalbinti Mažeikiuose išugdyti bei vienoje Sporto mokyklos komandoje žaidę krepšininkai Mantas Simonavičius ir Marijus Norkus pripažino, kad tikslai yra įvykdomi ir jie jau pasiilgo čempionato.
„Šį sezoną visos komandos lygios, nebėra tokio favorito, kaip Pasvalio „Pieno žvaigždės“, galima kautis su visomis. Nors kamuolys apvalus, nuo pralaimėjimų nė vienas nėra apsaugotas, tačiau kovosime dėl finalinio ketvertuko. O kaip reikalai klostysis jame – tai jau laimės dalykas. Kai viską lemia vienerios rungtynės, nesvarbu, kaip tu žaidei visą sezoną, kokius rodei rezultatus, jeigu bus tavo diena, pavyks metimai, tada galima pasiekti ir aukščiausius tikslus“, – patikino sportininkai.

ČEMPIONATO
REGLAMENTAS
NESIKEIČIA
Nacionalinės krepšinio lygos čempionatas, kuriame rungtyniauja šešiolika komandų, prasidėjo vakar: mažeikiškiai išvykoje susitiko su Šiaulių „Abro-Universitetu“. Šiandien šešioliktą valandą mūsų komanda „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje (šioje salėje bus žaidžiamos visos mažeikiškių NKL sezono rungtynės) pirmąsias rungtynes namuose žais su lygos debiutantu Molėtų „EžerūnuKariu“.
Pirmajame etape visos komandos tarpusavyje sužais du kartus – išvykoje ir namuose, po to užėmusiosios 1–8 ir 9–16 vietas dar sužais tarpusavyje po du kartus. Aštuntfinalyje susitiks iki dviejų iškovotų pergalių 5–12 vietas užėmusios ekipos, o pirmosiose keturiose pozicijose įsitvirtinusios ekipos nerungtyniaus. Ketvirtfinalyje, kur taip pat bus žaidžiama iki dviejų pergalių, aštuntfinalio porų nugalėtojai susikaus su keturiomis stipriausiomis ekipomis. Po šių dvikovų ir paaiškės finalinio ketverto varžybų dalyviai.
„Bilietų kainos bus tokios pačios kaip ir praėjusį sezoną: moksleiviams – 2 litai, suaugusiesiems – 5 litai, į visas „Mažeikių“ komandos sezono rungtynes namuose bus galima įsigyti abonementą“, – sakė Mažeikių sporto centro direktorius Paulius Petrošius.
Autoriaus nuotr.: „Mažeikių“ komandos nariai susitikime tvirtino, kad pirmutinis jiems keliamas uždavinys – patekti į finalo ketvertą, yra įvykdomas. Iš kairės: treneris A. Rudys, Janas Jurgo, Modestas Šidlauskas, Vilius Kazlauskas ir Dainius Vaitelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*