Krucių kaime ugnis nuniokojo bendrovės pastatą

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Trečiadienį, paryčiais, Krucių kaime įsikūrusios UAB „Medinstrus“ patalpose kilo gaisras.
Ugnis nuniokojo ne tik viduje esančius baldus, įrangą – nukentėjo visas pastatas.

UAB „Medinstrus“ – gaminanti įmonė – savo produkciją parduodanti Lietuvoje ir užsienio rinkose.
Trečiadienį, apie pusę keturių ryto, suveikė Krucių kaime įsikūrusios, medicininę oftalmologinę įrangą gaminančios bendrovės „Medinstrus“ pastato apsaugos signalizacija. Į įvykio vietą pirmi atvyko apsaugos darbuotojai, kurie iškvietė ugniagesius.
Mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai bendrovės pastatą rado jau apimtą liepsnų. Gaisras buvo nuslopintas, tačiau ugnis bendrovei padarė didelių nuostolių.

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Specialistai aiškinasi gaisro kilimo priežastis. Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas „Santarvei“ sakė, kad neatmetama ir padegimo versija.
„Kol kas sunku pasakyti, nuo ko kilo gaisras. Tiriamos visos aplinkybės. Aiškinamasi ir dėl galimo padegimo, nes, pirminiais duomenimis, ugnis labai sparčiai ir plačiai išplito“, – kalbėjo A. Tupikas.
Pareigūno žiniomis, įmonės turtas buvo draustas. Nuostoliai šiuo metu tikslinami.
A. Tupikas patikino, kad kilęs gaisras gamtai jokios žalos nepadarė.
Sužinoję apie gaisrą įmonėje į įvykio vietą nuvyko Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius ir jo pavaduotoja Sigutė Bernotienė. Jie susisiekė su bendrovės „Medinstrus“ savininku. Svarstoma galimybė padėti nuo gaisro nukentėjusiai įmonei.

4 Atsakymai į “Krucių kaime ugnis nuniokojo bendrovės pastatą”

 1. Asai parašė:

  Konkurentai 😅😅😅nejuokinkit Kai ymone buksuoja ir nesulaukti audio Tai belieka tik patiem ar kasko paprasius tik padekti jai turtas draustas ir poto ieskokit galu….. Net juokinga ir dar meras klounas pinigu siulis😂 geriau man pasiulitu bent nama pabaikciau….

 2. parašė:

  Yra draudimas, prie ko čia savivaldybė, visai nieko nebesigaudo ar draugas nukentėjo ?

 3. Taiaš parašė:

  Tai kam priklausė ..kas savininkas

 4. Anupras parašė:

  Kažkas turi savo sumetimų Kruciuose. Gaisrai nuolatos prasideda naktimis. Dieną kažkaip neužsidega. Gal kas kerštauja, gal konkurentai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*