Akmenėje – paskaita apie kūrybinį rašymą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

KUR? Akmenės krašto muziejuje (K. Kasakausko g. 17, Akmenė).
KADA? Šeštadienį, kovo 5 d., 14 val.
KAS? Paskaitą veda rašytoja Sandra Bernotaitė.
KAINA? NEMOKAMAI.
„Gerai rašyti gali kiekvienas.“
(Rašytoja S. Bernotaitė)

Rašytoja S. Bernotaitė svečiuosis Akmenėje ir Akmenės krašto muziejuje praves paskaitą apie rašymą. Paskaitos metu rašytoja pristatys pagrindinius kūrybinio rašymo elementus ir pasidalins žiniomis apie tai, kaip įmanoma išmokti rašyti, nuo ko pradėti, kaip ir iš ko mokytis. Paskaitoje bus aptariama, kaip vyksta kūrybos procesas, bei dalijamasi patirtimi, kaip nugalėti rašymo kelyje pasitaikančius sunkumus ir baimes.
Žinios apie kūrybiškumą pravers visiems tiems, kuriuos vienija aistra rašyti. Autorė remsis tiek savo patirtimi, tiek gausia užsienio literatūra.
Sandra Bernotaitė savaitgalį vykusioje Vilniaus knygų mugėje pristatė savo naujausią knygą „Laisvojo rašymo elementai“. Taip pat pavadintoje paskaitoje ji aptars knygoje jau išsakytas mintis: rašyti gali kiekvienas, mylintis knygas, ne tiek svarbus talentas ir įkvėpimas, kiek darbas.
Rašytoja Sandra Bernotaitė yra kilusi iš Šiaulių. Vilniuje baigė aktorystės studijas. 2010 m. laimėjo Augustino Griciaus premiją už geriausią metų debiutą.
S. Bernotaitė išleido novelių rinkinį „Gaisras“ ir du romanus: „Katė, kurios reikėjo“ ir „Dioniso barzda“.
Šiuo metu rašytoja gyvena Australijoje.

Mindaugas LAUKYS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*