Dalyvavimas „Eurovizijoje“ mažeikiškei – svarbi muzikinė patirtis

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Dainininkas Donatas Montvydas, kurio komandoje kaip pritariantysis vokalas buvo ir mažeikiškė Justina Budaitė, iš Švedijos sostinėje Stokholme vykusio televizijos konkurso „Eurovizija“ į Lietuvą parvežė devintąją vietą. Pirmą kartą tokio lygio konkurse dalyvavusi Justina teigia, kad jai tai – didelė meistriškumo pamoka, kuria ji galės pasinaudoti ateityje kaip solistė. Ir kas ten žino – gal net toje pačioje „Eurovizijoje“.

Su aštuoniolikmete Gabijos gimnazijoje besimokančia Justina susitikome antradienio pavakarę – pasikalbėti su „Santarve“ į Moksleivių namus, kurių dainos studijoje „Kregždutė“ pas mokytoją Eleonorą Kirkilienę ji mokosi dainavimo, ji atėjo iškart po pamokų.
„Į Mažeikius grįžau tik sekmadienio vakarą, tuoj po to, kai lėktuvu iš Stokholmo parskridome į Vilnių. Po begalės įtemptų repeticijų visą antrąją savaitę ir beveik nemiegotos konkurso superfinalo nakties miego ir gero poilsio dar trūksta. Bet su kiekviena diena po truputį atsigaunu, o savaitgalį miego trūkumas turėtų visiškai išnykti“, – energingai kalbėjo dainininkė.
Mergina tikino, kad nors dvi savaites gimnazijoje nelankė pamokų, nei iš mokyklos administracijos, nei iš mokytojų ir bendraklasių jokių priekaištų nesulaukė: visi supranta, kokiame svarbiame renginyje ji dalyvavo.

Daugiau Justinos įspūdžių – „Santarvės“ laikraštyje

4 Atsakymai į “Dalyvavimas „Eurovizijoje“ mažeikiškei – svarbi muzikinė patirtis”

 1. Roma parašė:

  Na nesimatė ant scenos – tai ko girtis??? Nuotrauka nieko nesako.

 2. Jazminui Virginija iš Sedos parašė:

  Jei pritariančiųjų vokalisčių ant scenos nebuvo, tai jos tikriausiai dainavo tualete. Gėda “Santarvei” už melagingą informaciją. Gal reikia baigti kliedėti?

 3. Jazminas parašė:

  Pritariančiųjų vokalisčių ant scenos nebuvo, bet girdėti buvo galima tikrai ;) Reikia pasitikrinti klausą

 4. Henrieta parašė:

  Nematėm ir negirdėjom jokios Justinos Budaitės. Jeigu kažkam naudinga pūsti miglą, tai labai nesąžininga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*