Dautarų dvaras kviečia į baigiamąjį festivalio koncertą

Ansamblio „Kvintonas“ nariai – buvę bei esami Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, savo meistriškumą tobulinę prestižinėse Londono, Kopenhagos, Paryžiaus, Kelno, Talino, Helsinkio aukštosiose muzikos mokyklose.

Rugpjūčio 24 d., šeštadienį, 21 val. Dautarų dvare įvyks finalinis festivalio koncertas. Baigiamasis koncertas, kaip ir praėjusią vasarą, bus naktinis ir, organizatorių nuomone, ne mažiau įspūdingas.
Šįkart naktinę Dautarų dvaro mistiką suvirpins pučiamieji instrumentai, grojami penkių jaunų talentingų solistų: Vytenio Gursčio (fleita), Viktoro Palej (obojus), Vytauto Giedraičio (klarnetas), Juliaus Klimavičiaus (fagotas), Gedimino Abario (valtorna).
Visi atlikėjai yra tarptautinių konkursų laureatai, žymiausių Lietuvos simfoninių orkestrų muzikantai.
Šiam vasaros pabaigos koncertui šiemet susibūręs ansamblis „Kvintonas“ paruošė kontrastingą aukso fondo kūrinių programą: nuo puošnių ir kilmingų, rūmų pokyliams skirtų senovinių šokių iki vasaros nuotaikomis alsuojančių melodijų.
Bilietų kaina 10 Eur, senjorams ir vaikams 5 Eur. Damos su skrybėlaitėmis ir ilgomis sukniomis, džentelmenai su cilindrais į koncertą įleidžiami nemokamai!
Dautarų dvaro festivalio koncertus iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba.
Daugiau apie Dautarų dvarą galima sužinoti internetiniame puslapyje www.dautarai.lt, telefonas pasiteirauti 8 687 79 400.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*