„Eurovizijos“ atrankos dalyvė prašo kraštiečių palaikymo

Agnė Michalenkovaitė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Nacionalinėje atrankoje į televizijos dainų konkursą „Eurovizija“ dalyvauja iš Mažeikių kilusi atlikėja Agnė Michalenkovaitė.
Šeštadienio vakarą, nuo 21 valandos, bus rodomas atrankos įrašas, kurioje pasirodė mažeikiškė. Mergina kviečia gimtojo krašto žmones ją palaikyti – balsuoti už jos pasirodymą.

Dalyvauja pirmąkart

Įvairiuose konkursuose dalyvavusi ir ne viename jų aukštus apdovanojimus pelniusi A. Michalenkovaitė atrankoje į „Euroviziją“ dalyvauja pirmąkart.
Dar vasarą atlikėja su savo muzikos prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu kalbėjo apie tai, kad labai norėtų dalyvauti. Tačiau tąkart abu nusprendė – reikia dar metus palaukti, per tą laiką sukurti gražią dainą, gerai pasiruošti ir tik tada bandyti.
„Buvo paskutinės paraiškų teikimo minutės. Aš atėjau pas prodiuserį padirbėti įrašų studijoje ir jis man pasakė: žinai, turiu gražią dainą. Gal tu vis dėlto nori dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje?“ – prisiminė „Santarvės“ pašnekovė.
Kadangi iki paraiškų teikimo pabaigos buvo likę nedaug, atlikėja neturėjo laiko ilgai svarstyti –  prodiuserio padrąsinta Agnė nutarė bandyti.

Pasiruošimui laiko buvo nedaug

Konkursinę dainą, pavadintą „Going on“, sukūrė P. Jasiūnas, žodžius jai parašė Justina Adeikytė.
A. Michalenkovaitė šią dainą pirmą kartą išgirdo ir pamatė likus mėnesiui iki atrankos filmavimo.
„Laiko pasiruošimui turėjau nedaug, todėl jokių šou elementų pasirodyme nebuvo. Bet jei pateksiu į tolesnį etapą, mano pasirodymas, be abejo, bus tobulinamas, pildomas“, – kalbėjo atlikėja.
Paklausta, apie ką ši daina, A. Michalenkovaitė atsakė: kaip ir visos – apie meilę. Tačiau ji yra energinga, uždeganti, įtaigi.
„Atlikdama dainą „Going on“ jaučiuosi labai gerai ir džiaugiuosi, kad būtent aš ją gavau.
Beje, visi, kas mane pažįsta, žino, jog esu nuolat kažką niūniuojanti romantikė, lyrikė. O su šiuo kūriniu, kaip sakoma, išėjau iš savo komforto zonos“, – atviravo pašnekovė.

Komisijos nepeikia

Mergina sako, jog padainavus stovėti prieš teisėjus – neraminantis jausmas. Žinai, kad tuoj tave aptarinės – galbūt pagirs, o gal ir kritikuos. Žinai, kad visa tai pamatys ir išgirs Lietuvos žmonės.
„Tie, kas sako, jog jiems nerūpi, turbūt meluoja. Negali nerūpėti ir natūralu, kad jaudiniesi, tikiesi, kad apie tave atsilieps gražiai. Bet atlikėjai, eidami į tokį konkursą, turi susitaikyti su mintimi, kad išgirs, ką žmonės galvoja apie jų atliekamas dainas, o neretai – ir apie juos pačius“, – mintimis pasidalijo „Santarvės“ pašnekovė.
Paklausta, kaip vertina kitų žinomų šalies atlikėjų išreikštą kritiką teisėjų atžvilgiu, kai kada – net kaltinimus nekompetencija, A. Michalenkovaitė atsakė, jog nėra nusistačiusi prieš teisėjus: „Eurovizijos“ konkursas yra ne tik apie dainas bei muziką, bet ir apie tai, kaip atlikėjas jaučiasi scenoje, kaip atrodo, kaip juda. Todėl gal ir gerai, kad savo nuomones išreiškia įvairiose srityse dirbantys, įvairių situacijų matę žmonės“.

Iš vieno numerio – penki balsai

Šeštadienio vakarais per nacionalinę televiziją transliuojamų atrankų į „Euroviziją“ tvarka tokia, kad iš visų tą vakarą pasirodžiusių atlikėjų į tolesnius etapus patenka šeši.
Mažeikiškė išdavė paslaptį, kad antradienį per atrankos filmavimą iš teisėjų gavo 7 eurovizinius balus ir 4–5 vietomis dalijasi su kitu atlikėju.
Tai reiškia, kad šeštadienį, kai spręsis, koks bus tolesnis dainininkų kelias atrankoje, labai daug lems žiūrovų balsai.
„Padariau viską, ką buvau suplanavusi atrankai, pakankamai gerai buvau įvertinta komisijos narių ir labai noriu patekti toliau. Todėl prašau žmonių mane palaikyti, jeigu mano daina ir atlikimas jiems patiks“, – mažeikiškių palaikymo tikisi A. Michalenkovaitė.
Už patikusius atlikėjus iš vieno telefono numerio galima skambinti ir balsuoti 5 kartus.
Numeris, kuriuo šeštadieniais reikia skambinti norint atiduoti balsus, yra 1667.
A. Michalenkovaitės konkursinis numeris yra 03.

5 Atsakymai į “„Eurovizijos“ atrankos dalyvė prašo kraštiečių palaikymo”

 1. Joniui parašė:

  Tipo rašau komentarą ir tiek.Ir nesvarbu skaičiau straipsnį ar ne.Nes pagal komentarą gaunasi,kad tik pavadinimą ir perskaitėt

 2. Kostas parašė:

  Jei pasistenks ir nustebins tai kodel ne

 3. Joniui parašė:

  Iš kur tokie priklūs Joniai lenda. Pagal pavadinimą sprendžia apie tekstą. Paskityk gi rašo, kad jeigu patiks daina, jeigu galit, pabalsuokit.

 4. Jonis parašė:

  Tipo palaikykit mane nes as is Mazeikiu? Ir nesvarbu moku as dainuot ar ne? Nes pagal straipsnio pavadinima tai gaunasi …… Taip ir gaunasi ,palaikom kaimynus , draugus, klasiokus ir rezultate pirmos vietos nuo galo ( neturiu omeny sitos paneles nes nekausau tu viziju) bet…

 5. Ausra parašė:

  Jei gera daina butinai balsuosiu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*