Formuojama nauja jaunimo reikalų taryba

Jaunimo tarybos nariais tapo Gabijos gimnazistai Armandas Peldis, Urtė Milčiūtė, Paulius Mažrimas, Merkelio Račkausko gimnazistės Viltė Radzytė, Ieva Kinčinaitė ir buvęs Gabijos gimnazistas Marius Kazlauskas, šiemet baigęs automatikos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo nuotr.

Ketvirtadienį, Vietos savivaldos dienos išvakarėse, vyko visuotinis Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinkimas. Išrinkti šeši jauni mažeikiškiai, kurie naujai formuojamoje Savivaldybės jaunimo reikalų taryboje atstovaus savo bendraamžiams sprendžiant su jaunimu susijusius klausimus, organizuojant renginius.

Jaunimo reikalų taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, veikianti pagal 2018 metų lapkričio 30 dieną Mažeikių rajono savivaldybės tarybos patvirtintus nuostatus.
Nuostatuose numatyta, kad šią tarybą sudaro iš viso 12 narių. Iš jų 6 renkami iš mūsų rajone veikiančių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių, studentų savivaldų narių. Jaunimas į organizaciją renkamas kas dvejus metus. Be to, jaunimo reikalų taryboje yra ir po 3 Savivaldybės administracijos darbuotojus bei Savivaldybės tarybos narius.
Kadangi nuostatai buvo patvirtinti pernai, šiemet buvo pirmas kartas, kai jaunimo atstovai į tarybą buvo renkami taip, kaip numatyta nuostatuose. Pirmiausia kandidatai prisistatė ir pasidalijo su susirinkimo dalyviais idėjomis, kaip būtų galima formuoti jaunimo politiką, ką būtų galima nuveikti dėl geresnio jaunimo užimtumo. Vėliau vyko slaptas balsavimas.
Tapti Jaunimo reikalų tarybos nariais kandidatavo 9 moksleiviai, atstovaujantys skirtingoms rajono jaunimo organizacijoms. Balsų dauguma nulėmė, kad į tarybą išrinkti jaunimo atstovai Marius Kazlauskas, Ieva Kinčinaitė, Paulius Mažrimas, Urtė Milčiūtė, Armandas Peldis, Viltė Radzytė.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo nuotr.

One Reply to “Formuojama nauja jaunimo reikalų taryba”

  1. Jorė parašė:

    Sakinyje po nuotrauka grubi klaida. Ponai, pakartokite linksniavimo pamoką!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*