Į susitikimą su popiežiumi ruošiasi ir mažeikiškiai

Nuotr. iš www.vievioparapija.eu tinklalapio

Popiežius Pranciškus, Katalikų bažnyčios vadovas, dvi rugsėjo dienas praleis valstybingumo šimtmetį mininčioje Lietuvoje. Tikintieji turės galimybę jį pamatyti, susitikti, drauge pasimelsti.
Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies ir Pranciškaus Asyžiečio parapijų atstovai organizuoja piligrimines keliones į Vilnių, kur vyks susitikimas su jaunimu, ir į Kauną, kur popiežius aukos šv. Mišias. Rajono tikintieji kviečiami paskubėti registruotis į šias keliones.

Merkelio Račkausko gimnazijos tikybos mokytoja Sigrida Norvaišienė koordinuoja Švč. Jėzaus Širdies parapijos organizuojamas piligrimines keliones į Vilnių.
Pasak pašnekovės, rugsėjo 22 dieną Šventasis Tėvas Katedros aikštėje Vilniuje susitiks su jaunimu. Į šį susitikimą registruojami 14–35 metų amžiaus asmenys. Jau turintys vaikų ir norintys susitikime dalyvauti drauge su jais kviečiami pasirūpinti ir mažųjų registracija.
Rugsėjo 23-iosios rytą Kaune, Santakoje, Šventasis Tėvas aukos šv. Mišias. Planuojama, kad mažeikiškių delegacijos važiuos dalyvauti ir jose.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*