Iš Mažeikių kilusi atlikėja žada ir daugiau naujų dainų

Nuotr. iš asmeninio albumo

Atlikėja, muzikinių konkursų bei projektų dalyvė Gintarė Korsakaitė, bendradarbiaudama su žinomu prodiuseriu Leonu Somovu bei reperiu Gediminu Melniku-Mad Money, išleido naują dainą „Laikas mūsų“ ir pristatė jos vaizdo klipą.
Mintimis apie šio bendradarbiavimo rezultatus, apie kūrybinius ieškojimus atlikėja dalijasi ir su „Santarvės“ skaitytojais.

Bendradarbiauja su žinomu prodiuseriu

G. Korsakaitė dirba su muzika visai nesusijusį darbą – yra klinikinė psichologė, tačiau į jos gyvenimą dar vaikystėje pasibeldusi muzika ir šiandien išlieka labai svarbi.
Mažeikiškė yra ne vieno muzikinio festivalio laureatė. Ji yra dalyvavusi „Eurovizijos“ konkurso atrankose. Merginai teko pakovoti ir muzikinių televizijos projektų „Lietuvos balsas“, „Finalo ketvertas“ finaluose.
„Džiaugiuosi, kad šiame gyvenimo periode keliai suvedė su vienu geriausių šalies prodiuserių – Leonu Somovu. Pirmiausia man buvo atsiųsta daina, aš jos pasiklausiau, kai ką perkūriau – ir tekstą, ir melodiją – taip, kad, mano supratimu, ji geriau skambėtų. Tada susitikome su Leonu ir jau įrašinėjome dainą“, – „Santarvei“ pasakojo atlikėja.

Vaizdo klipą nufilmavo koncerte

G. Korsakaitė pripažįsta: nuo pat pirmų darbo įrašų studijoje akimirkų buvo aišku, kad pavyks pasiekti gerų rezultatų. Tobulinant dainą „Laikas mūsų“, ji ir prodiuseris L. Somovas nusprendė į pagalbą pasikviesti ir reperį Gediminą Melniką-Mad Money.
„Šį kartą daina gimė greitai. Tačiau būna visaip: kartais dainai sukurti gali užtekti savaitės. Kitą kartą tam prireikia mėnesio ir daugiau. Būna, kad ne iš pirmo karto pavyksta taip, kaip norėtum, kad ta daina skambėtų. Būna – jauti, kad yra kažkas ne taip, o kas tas „ne taip“, – neaišku“, – pasakojo pašnekovė.
Netikėtai užgimęs G. Korsakaitės ir reperio duetas kūrinį „Laikas mūsų“ spėjo patikrinti ir soliniame Mad Money koncerte. Būtent šio koncerto vaizdus galima išvysti ir dainos vaizdo klipe.
„Labai džiaugiuosi, kad vaizdo klipu tapo būtent to pirmojo atlikimo akimirkos – tiek mūsų su Mad Money, tiek publikos. Koncerto metu nebuvo daug dublių, buvo tik šiek tiek daugiau nei trys minutės, todėl dabar žiūrint smagu visa tai prisiminti“, – kalbėjo Gintarė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video