Įspūdžiai iš Turkijos – nepamirštami

Nuotr. iš asmeninio archyvo

rieš išvykstant į Turkiją, mane kamavo jaudulys. Jaudinausi ir prieš susitikdama su turkų šeima, kurioje turėjau gyventi. Tačiau po kiek laiko tapau drąsesne ir viskas klostėsi puikiai… Gyvenant šeimoje mokiausi rūpintis savimi, gerbti ir maloniai elgtis su kitais žmonėmis.
Bendra veikla mokykloje, pažintinės išvykos padėjo labiau susidraugauti, padrąsino kalbėti angliškai. Sužinojau daug naujų dalykų apie turkų kultūrą, vieną seniausių amatų – kilimų audimą. Stebėjau įvairius eksperimentus chemijos kabinete, sužinojau, kad krakmolo ir vandens masė yra tokia pat kaip Marso paviršius… Žaidėme loginius žaidimus, kurie skatina mąstyti ir susikaupti.
Turkija mus stebino savo kalnais ir gamtos grožiu, žmonių bendravimu ir rūpestingumu. Nuostabios vietos ir miestai – Stambulas, Denizlis, Pamukalė, Ušakas, Ešme yra įamžinti nuotraukose. Ragavome turkiško tradicinio maisto, išmokome turkiškų šokio judesių.
Tai buvo pirmas kartas, kai aš turėjau galimybę nuvykti į Turkiją ir prasmingai praleisti laiką. Niekada nemaniau, kad galima šitaip jaudintis ir taip stipriai jausti draugų palaikymą.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Buvo labai liūdna atsisveikinti su projekto dalyviais, tačiau jaučiu, kad mes ir toliau bendrausime, nors tik virtualiai…
Projektas yra tikrai labai vertingas, sulaukė daug gerų atsiliepimų! Esu labai dėkinga savo draugėms Ramūnei Kaminskaitei iš 6b klasės ir Austėjai Milevičiūtei iš 7b klasės, mokytojoms D. Balzerienei ir R. Januševičienei, šeimai, kuri mane taip maloniai priėmė, ir tėveliams, kurie manimi pasitikėjo ir išleido vykti į svečią šalį. Viso šito malonumo niekada nepamiršiu!
Įspūdžiais dalijosi Pavasario pagrindinės mokyklos 6b klasės mokinė Gabija Okeana Griciūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video