Mažeikiškiai kviečiami kurti miesto dainą

Radijo stotis „Mažeikių aidas“ skelbia konkursą miesto dainai sukurti. Pačių mažeikiškių sukurtas kūrinys taptų reprezentacine daina, įrašyta į kompaktinę plokštelę ir padovanota miestui.

Vertins komisija

Per šio konkurso pirmąjį etapą radijo stoties „Mažeikių aidas“ radijo laidų redaktorė Audra Ūdraitė kviečia mažeikiškius sukurti dainos žodžius. Daina turėtų vienaip ar kitaip reprezentuoti mūsų miestą, būti ne ilgesnė kaip trijų ar keturių posmų su išskirtu priedainiu.
„Nesinorėtų, kad tai būtų itin rimtas, liūdnas kūrinys: pageidautume tokios dainos, kad ją žmonės noriai dainuotų per šventes, susibūrimus. Nedrįsčiau sakyti, kad reikia himno, bet norėtųsi, kad mažeikiškiams ji taptų artima, brangi ir mėgstama“, – sakė konkurso sumanytoja.
Mažeikiškių sukurtus dainų tekstus vertins kompetentinga komisija, nuspręsianti, kuris kūrinys labiausiai atitinka mūsų miesto dvasią.
„Geriausių dvidešimties dainų tekstus perskaitysiu laidų metu: tegu jie nelieka užmarštyje“, – pažadėjo A. Ūdraitė.

Atliks šventės metu

Komisijos išrinkti dainos žodžiai bus pasiūlyti mažeikiškiams, sugebantiems kurti muziką: jie ir turės pritaikyti melodiją naujajai Mažeikių dainai.
Apie tinkamiausią muziką spręs kita kompetentinga komisija, kuri, vėlgi, nutars, kuri melodija labiausiai atitinka dainos žodžius, yra tokia, kurią nesunku įsiminti ir dainuoti.
Ir pagaliau paskutinis etapas – surasti šios dainos atlikėją ir įrašyti dainą į kompaktinę plokštelę. A. Ūdraitė viliasi, kad tai bus žymus, iš Mažeikių kilęs atlikėjas.
Dainos žodžius planuojama išplatinti mažeikiškiams, o pačią dainą miesto vadovams padovanoti birželio pradžioje vyksiančios Dainų, šokių ir muzikos šventės metu: tada ši daina Mažeikiuose  nuskambėtų pirmą kartą.
Sukurtos dainos žodžius iki balandžio 2 dienos mažeikiškiai kviečiami siųsti elektroniniu paštu: miestodaina@gmail.com, socialiniame tinklalapyje „Facebook“: „miesto daina“ arba atnešti dainos tekstą į radijo stotį adresu: Sodų g. 13.

7 Atsakymai į “Mažeikiškiai kviečiami kurti miesto dainą”

 1. taigi parašė:

  visiškas niekalas tas a la konkursas …. fu gėda mažeikiečiai už tokias nesąmones Užsukat tokį ššš kad ooo o po to ataskaitos nebereikia visuomenei. Jei jau net bijoma dainą viešai pristatyt tik po sijonu vietiniam etery siaubs tai viskas čia aišku… savi pralindo . Gėda.

 2. o tai parašė:

  Jau pradedu ir aš abejoti tuo konkursu viskas skaitymais ir baigėsi tyla…žadėtų rezultatų nėr …lyg šiol nors jau turėjo būti…manau dalyvaujantys turime žinoti viešai kas koks tekstas laimėjo ….kažkas čia ne taip…

 3. Sara parašė:

  Nedraugiškas: dėl fade in/out tiesa, tačiau gaminimo laiką koenupsmoja failo užkrovimas ,)Simonai: Su GarageBand praktiškai esu nesusipažinęs .)Apskritai šitas straipsnis parodo, kaip galima pasigaminti skambėjimo toną vien per iTunes. Suprantu, kad šiek tiek painoka ir gaminimo procesas ilgas, tačiau nereikalauja jokių papildomų programų ar interneto. Tikrai nieko neturiu prieš kitus gamybos būdus. Kas kaip moka, tas taip šoka. Ne? .)

 4. Anastasija parašė:

  Jau vieną kartą toks konkursas buvo organizuotas, tik rezultatų jokių nebuvo paskelbta.Kur dingo ano konkurso dainų tekstai?

 5. o tai parašė:

  Ne mažeikiškiai negali dalyvauti, kad taip akcentuojamas šis dalykas?…

 6. Papildoma informacija parašė:

  http://youtu.be/X0Q39yr0ndY

 7. Petras parašė:

  Fantastika, reikia sudalyvaut:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*