- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Moksleivių namų dainininkai ir šokėjai užbaigė mokslo metus

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre mokslo metų baigiamąjį koncertą surengė trijų Moksleivių namų kolektyvų atstovai.
Koncertas buvo nemokamas, tad pasigėrėti reginiu – šokančiais, dainuojančiais moksleiviais, pasidžiaugti jų per metus paruoštais pasirodymais galėjo visi norintieji.

Koncertas tapo tradiciniu

Antradienio vakarą vykusį koncertą „Ant bangos“ surengė trys Mažeikių moksleivių namų kolektyvai – dainų studija „Kregždutė“, šokių studijos „Saulė“ ir „Solo“.
Pasak „Kregždutės“ vadovės Eleonoros Kirkilienės, toks simbolinis mokslo metų užbaigimo koncertas jau yra tapęs kasmetine tradicija.
„Moksleivių namuose yra muzikos skyrius. Tad kasmet susivienijame 2–3 dainininkų, šokėjų kolektyvai ir suorganizuojame koncertą“, – sakė pedagogė.
Koncerto organizatoriai „neprisiriša“ prie jo pavadinimo, todėl kasmet jis būna vis kitoks.

Organizatorės – trys pedagogės

Pasak pašnekovės, dėl to, kad koncertas įvyktų, stengėsi ir prie jo prisidėjo bei organizatoriams kuo galėdami padėjo daug žmonių – Moksleivių namų direktorė Rasa Jurgaitienė, kultūros centro darbuotojai, mokinių tėvai. Ji savo ir kolegių vardu išreiškė padėką už visokeriopą pagalbą.
Vis tik pagrindinį organizatorių branduolį sudarė „Saulės“ šokių studijos vadovė Ramutė Plonienė, „Solo“ vadovė Inga Krikščiukienė ir E. Kirkilienė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.