Motinos dienai – koncertai bažnyčioje ir kultūros centre

Autoriaus nuotr.

Sekmadienį Motinos dienos proga Mažeikiuose įvyko du renginiai: koncertas Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje bei politinių kalinių ir tremtinių chorų festivalis „Ačiū tau, mama, tariu“ Kultūros centre.

Mamoms – muzika ir eilės

Po pagrindinių sekmadienio šv. Mišių jas aukojęs Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Gintaras Lengvinas pakvietė tikinčiuosius pasiklausyti mamoms skirto koncerto.
Įvairių laikų kompozitorių kūrinius atliko pianino virtuozas prof. Saulius Šiaučiulis, arfininkė Viktorija Smailytė bei smuiku grojanti Rima Tamo – ji padainavo ir keletą dainų.
Staigmeną tikintiesiems pateikė bažnyčios kunigas Paulius Jaraminas, savo mamai ir parapijiečiams dainavęs drauge su R. Tamo. Eilėmis į mamas kreipėsi Juozapas Kukštas.

Chorai – iš keturių rajonų

Kultūros centras pakvietė mažeikiškius į IX respublikinį politinių kalinių ir tremtinių chorų festivalį „Ačiū tau, mama, tariu“. Renginį vedę Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro aktoriai į sceną kvietė chorą iš Telšių „Tremties aidai“, plungiškių chorą „Tėvynės ilgesys“, „Atminties aidus“ iš Gargždų. Mažeikiams atstovavo choras „Atmintis“ ir jo vadovė Zita Gužauskienė.
Festivalio finalui organizatoriai parengė siurprizą – mažeikiškiai išgirdo jungtinio visų dalyvių choro atliekamas dainas.

Vaidas RUNKAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*