Mūsų rajono jaunimo komanda pripažinta sportiškiausia

Nuotrauka iš Savivaldybės administracijos tinklalapio

Savaitgalį jau 14-ą kartą vyko tik Žemaitijos regione organizuojama Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galim daug!“. Joje dalyvavusi Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo komanda iškovojo sportiškiausios komandos vardą ir į Mažeikius parsivežė apdovanojimo taurę.

Į Klaipėdos rajone esančią Drevernos poilsiavietę susirinko beveik 300 jaunimo atstovų iš 20 šalies savivaldybių. Tris dienas trukusiame renginyje jaunuoliai diskutavo jiems aktualiais klausimais, sėmėsi jaunimo veiklos plėtrai reikalingų žinių, sportavo ir pramogavo.
„Mūsų skautiška komanda buvo vieninga ir pasiruošusi. Visus nudžiugino pirmoji vieta tinklinio varžybose, virvės traukimo rungtyje, o suskaičiavus visus taškus, gauta ir sportiškiausios komandos taurė. Na, o talentų konkurse broliukai Tomas ir Grantas Kleinauskai, saksofonu ir triūba atlikdami populiariausių dainų popuri, bendrai dainai pakėlė visą jaunimą ir pelnė Talentų konkurso nugalėtojų titulą“, – įspūdžiais dalijamasi rajono savivaldybės administracijos pranešime.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Mūsų rajono jaunimo komanda pripažinta sportiškiausia”

  1. Vytas parašė:

    Šaunu. Ir čia tinklinyje pirmi. Įdomu: ką rajono ar miesto atsakingi asmenys galvoja apie tinklinio aikštelių atstatymą Pavenčių pliaže. Paradoksas: aikšteles rajono ir miesto vadovai naikina, o vis tiek pliažiniam tinklinyje vienokio ar kitokio lygio turnyruose pirmas vietas imam. Pliažinio tinklinio sezonas Lietuvoje pačiame įkarštyje, kiekvieną savaitgaly vyksta aibė turnyrų, o mes Mažeikiuose negalim pliažinio tinklinio turnyrų suorganizuoti vietiniams žaidėjams, o juo labiau pasikviesti sportininkų iš kitų Lietuvos ar užsienio regionų dėl kažkada priimtų blogų valdininkų sprendimų. Čia jau gaunasi kaip su geležinkelio ruožo išardymu nuo Mažeikių link Latvijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*