- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Mūsų rajono jaunimo komanda pripažinta sportiškiausia

Nuotrauka iš Savivaldybės administracijos tinklalapio

Savaitgalį jau 14-ą kartą vyko tik Žemaitijos regione organizuojama Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galim daug!“. Joje dalyvavusi Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo komanda iškovojo sportiškiausios komandos vardą ir į Mažeikius parsivežė apdovanojimo taurę.

Į Klaipėdos rajone esančią Drevernos poilsiavietę susirinko beveik 300 jaunimo atstovų iš 20 šalies savivaldybių. Tris dienas trukusiame renginyje jaunuoliai diskutavo jiems aktualiais klausimais, sėmėsi jaunimo veiklos plėtrai reikalingų žinių, sportavo ir pramogavo.
„Mūsų skautiška komanda buvo vieninga ir pasiruošusi. Visus nudžiugino pirmoji vieta tinklinio varžybose, virvės traukimo rungtyje, o suskaičiavus visus taškus, gauta ir sportiškiausios komandos taurė. Na, o talentų konkurse broliukai Tomas ir Grantas Kleinauskai, saksofonu ir triūba atlikdami populiariausių dainų popuri, bendrai dainai pakėlė visą jaunimą ir pelnė Talentų konkurso nugalėtojų titulą“, – įspūdžiais dalijamasi rajono savivaldybės administracijos pranešime.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.