„Muzikinės kaukės“ superfinale mažeikiškis tikisi palaikymo

Kuriant Donato Montvydo vaidmenį, mažeikiškiui prireikė mokytis aktyvaus judesio scenoje. Nuotrauka iš BTV projekto „Muzikinė kaukė“ archyvo

Įveikęs visą BTV projekto „Muzikinė kaukė“ maratoną, įsijautęs į dvylikos įvairiausių atlikėjų vaidmenis, mažeikiškis Gražvydas Staigvilas pateko į geriausiųjų ketvertuką ir šeštadienį pasirodys projekto superfinale.
Šio sezono projekto nugalėtoją balsuodami rinks žiūrovai, tad atlikėjas tikisi aktyvaus savo kraštiečių palaikymo – nuo jų priklausys, ar Gražvydas laimės pagrindinį prizą – kelionę į savo svajonių šalį – Jungtines Amerikos Valstijas.

Tris mėnesius per televiziją rodyto projekto „Muzikinė kaukė“ metu G. Staigvilui teko įsijausti tiek į lietuvių, tiek ir į užsienio atlikėjų vaidmenis. Kai kurie jų – Robis Viljamsas, Elvis Preslis, Emi Vainhaus, Lujis Amstrongas, Fredis Merkuris ar Džordžas Maiklas – pasaulyje žinomos žvaigždės. Puikiai lietuviai pažįsta ir Gražvydo įkūnytus Žilviną Žvagulį, Donatą Montvydą, grupės „Rebelheart“ lyderį Darių Mickų, mažeikiškį Romą Dambrauską.
„Visus kažkaip buvau sutikęs ar apie juos girdėjęs – man nebuvo nė vieno nepažįstamo. Gal tik vienintelė įkūnyta moteris Emy Vainhaus kiek mažiau girdėta. Iš to dvyliktuko man labiausiai patiko grupės „Queen“ dainininkas Fredis Merkuris – jį laikau visų laikų geriausiu dainininku ir atlikėju. Kiek turėjau repeticijų, paruošti jo dainą man pavyko geriausiai – tas atlikėjas man tikrai prie širdies“, – kalbėjo G. Staigvilas.

Šeštadienį 19.30 val. BTV kanalu transliuojamas „Muzikinės kaukės“ superfinalas.
Kviečiame mažeikiškius palaikyti savo kraštietį Gražvydą Staigvilą ir balsuoti už jį.
Pats Gražvydas nieko neįpareigoja – sako: „Balsuokite, jeigu iš tikrųjų patiks“.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Vytautas MALŪKAS

4 Atsakymai į “„Muzikinės kaukės“ superfinale mažeikiškis tikisi palaikymo”

 1. SMEGENU PLOVYKLAI parašė:

  AR TU SAVE LAIKAI DZENTELMENU KAD TAIP NUVERTINI KITUS .TACIAU ESI TIESIOG NESUSIPRATIMAS

 2. Smegenų plovykla parašė:

  pažiūrėkite savaitgalio runkelevizijų programas.Per visas 2-3 val. geriausiu laiku “talentingi” šokantys ir dainuojantys klumpakojai. idijotams ir alkoholikams skirtos programos.

 3. Man atrodo, parašė:

  kad gražvydas – vienas realiausių pretendentų – Jampolskis kažkoks pasmukęs, už jis palaikomas tik todėl, kad yra mėgstamas atlikėjas, Lubys kažkokius cirkus krečia, o apie tą merginą neturiu nuomonės – mažeikiškis už ją pranašesnis – visapusiškai gabus.

 4. as parašė:

  Ne, tai pats blogiausias finalininkas. Nepalaikysiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*