Sediškių mamos ir dukros duetas – televizijos muzikiniame projekte

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Ireną Jokšienę ir jos dukrelę Frėją nemažai žmonių pažįsta iš įvairių Mažeikių švenčių, renginių, kur sediškės dainuoja ir duetu, ir atskirai.
Tie, kas praėjusį šeštadienį per nacionalinę televiziją stebėjo laidą „Du balsai – viena širdis“, matė mūsų kraštiečių dueto pasirodymą. Jį puikiai įvertino žiūrovai, dalyvavę laidos filmavime, gerų žodžių negailėjo ir komisijos nariai.

Projektas yra skirtas šeimoms

Muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ yra skirtas muzikuojančioms šeimoms. Šiemet vyksta jau antrasis šio projekto sezonas.
Projekte dalyvauja 24 duetai, kuriuos sudaro vienokiais ar kitokiais giminystės ryšiais susiję žmonės – vaikai ir tėvai, sutuoktiniai, broliai ir seserys, svainiai, dėdės, tetos su savo dukterėčiomis ar sūnėnais.
Savo simpatijas pasirodžiusioms dalyvių poroms pirmiausia išreiškia televizijos studijoje esantys žiūrovai – jų studijoje kaskart būna po 150. Tai, kad žiūrovas vienų ar kitų atlikėjų pasirodymų metu atsistoja, reiškia, kad atiduoda už tuos atlikėjus savo balsus.
Laidos pabaigoje atlikėjų pasirodymus balais įvertina ir teisėjai: dainininkės Katažina Zvonkuvienė, Dovilė Filmanavičiūtė ir aktorius Mantas Stonkus.
Penkios dalyvių poros, surinkusios daugiausiai žiūrovų ir komisijos balsų, lieka projekte, kitos trys turi pasitraukti.

Keliaus į kitą etapą

Pirmojoje šio sezono laidoje pasirodžiusios sediškės Irena ir Frėja atliko Lauros Remeikienės sukurtą dainą „Sparnai gerumo“ ir gavo 119 žiūrovų balsų – daugiausiai iš visų tą vakarą dainavusių porų.
Komisija taip pat negailėjo komplimentų mamos ir dukros artistiškumui, muzikalumui, drąsai.
Tad, susumavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų kraštietės keliauja į tolesnį projekto etapą. Kitą kartą LRT laidoje „Du balsai – viena širdis“ jas turėtume pamatyti lapkričio 2-osios vakarą.

Dainavo jau vaikystėje

Bendraudama su „Santarve“, sekmadienį keturiasdešimtmetį švęsianti I. Jokšienė sakė, kad jos kelias į sceną buvęs su pertrūkiais, tačiau muzika niekada nebuvo nutilusi ilgam.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*