„Šokio revoliucijoje“ – ir mažeikiškė

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Šokių gerbėjai nuo rugsėjo pradžios LNK televizijos eteryje sekmadieniais stebi projekto „Šokio revoliucija“ laidas. Projekte drauge su šokių partneriu Justinu Mejeriu dalyvauja ir iš Mažeikių kilusi Ieva Riepšaitė.
Kantrų, kūrybišką šios poros darbą lydi sėkmė: didžiulio žmonių dėmesio sulaukė poros šokių video filmukai, skelbiami „Youtube“ platformoje. Puikių rezultatų šokėjai pasiekė ir „Šokio revoliucijoje“ – pateko į projekto finalą.

Projektas „Šokio revoliucija“ nuo iki šiol įvairių Lietuvos televizijų organizuotų projektų skiriasi tuo, kad jame dalyvauja ne kurio nors vieno šokių stiliaus atstovai, o visų įmanomų šokių stilių ir amžiaus profesionalai. Tad žiūrovai gali matyti ant parketo šokančius baleto artistus, hip-hopo, sportinių šokių ir kitų stilių šokėjus.
Dalyviai siekia įrodyti, kad yra verti geriausio šalyje šokėjo titulo. Jų pasirodymus vertina vadinamieji šokių meistrai.
Dėl itin brangios bei išmanios filmavimo metu naudojamos video technikos projektas vadinamas vienu brangiausių kada nors Lietuvoje įgyvendintų televizinių formatų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video