Sutuoktinių knygose – patirtis ir prisiminimai

Aktorė Nijolė Narmontaitė. Dangiros UNDŽIENĖS nuotr.

Viešojoje bibliotekoje vykusio susitikimo metu verslininkas, lektorius Paulius Kovas ir aktorė Nijolė Narmontaitė pristatė savo knygas. Sutuoktinių knygose yra dalijamasi savo gyvenimiška patirtimi, kartu raginant į gyvenimą žvelgti šviesiai ir su humoru.

Knygos „Gyvenimas audroje: kaip išlikti sausam“ autoriaus verslininko Pauliaus Kovo vienas didžiausių pomėgių – buriavimas, plaukiojimas jachtomis.  Jis yra kelionės po pasaulį „Ambersail“ jachta dalyvis ir idėjos bendraautoris. P. Kovo pristatytoje knygoje ir kalbama apie šią ir kitas keliones, apie gyvenimą jūroje.
Nijolė Narmontaitė pristatė tris savo knygas – „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“ (2014), „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“ (2015), „Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai“ (2016).
Šios knygos, kaip ir byloja pavadinimas, yra apie prisiminimus, nuotykius, apie tai, kad liko „už kadro“. Tiek iš pristatymo, tiek vien pavarčius šias knygas tampa aišku, kad šiuose kūriniuose – daug smagių istorijų, humoro, šviesaus požiūrio į gyvenimą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Verslininkas, lektorius Paulius Kovas. Janinos DAMBRAUSKAITĖS nuotr.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*