Tautodailininkei mieliausias užsiėmimas – kurti grožį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Alfa Vaitkevičienė turi daug aistrų ir visos jos susijusios su grožio kūrimu. Pynimo iš vytelių tautodailininkės statusą 27 metus turinti moteris šiuo metu užsiima floristika, atvirukų kūrimu. Laisvalaikiu „atgaivai sielai“ į rankas ima ir pieštuką ar teptuką, o prisiminusi įgytą siuvėjos profesiją bando kurti ir lėles. Šiuo metu tautodailininkė užsidegusi sagių kūrimo idėja.
Mažeikiškė prisipažino, kad tų norų save išbandyti turėtų ir daugiau, tačiau visiems įgyvendinti dviejų rankų neužtenka…  

Kas pažįsta Alfą nuo mažens, žino, kad jos potraukis menui buvo pastebimas dar mokykloje. Tai jai buvo patikėta apipavidalinti mokykloje leidžiamą sienlaikraštį, dailės mokytoja ir klasės draugai džiaugdavosi mergaitės piešiniais, gebėjimu gražiai rašyti.
„Kolekcionavau atvirutes. Mėgau ir viskas, nes man buvo gražu. Negalėdavau praeiti pro paštą, rūpėjo užeiti pasidomėti, ar nėra naujų“, – moteris prisiminė tuos laikus, kai dar lankė Pikelių aštuonmetę mokyklą.
Tad niekam – nei draugams, nei mokytojams – nuostabos nesukėlė merginos pasirinkimas – baigusi aštuonias klases, ji nusprendė mokslus tęsti sostinės dailės mokykloje.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video