Kvadrato finalo ketverte – ir „pavasariečiai“

Vasarį mišri mergaičių ir berniukų Pavasario pagrindinės mokyklos kvadrato ekipa kausis dėl šalies pirmenybių medalių. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Pergalingai rungtyniaujančios Pavasario pagrindinės mokyklos trečių ketvirtų klasių kvadrato ir futbolo penki prieš penkis komandos pasiekė skirtingus tikslus – futbolininkai pateko į tarpzonines varžybas, o mišri kvadrato ekipa – į šalies mokinių žaidynių šios sporto šakos finalo ketvertą.

Savaitgalį Pavasario pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko 2008 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių kvadrato tarpzoninės varžybos, kuriose, be šeimininkų, kovojo Klaipėdos, Kužių (Šiaulių rajono) ir Šilalės moksleiviai. Visose trijose dvikovose „pavasariečiai“ tapo varžybų nugalėtojais ir iškovojo kelialapį į finalo ketvertą.
„Finalo ketvertas toje amžiaus grupėje vyks vasario pirmąją Druskininkuose. Be kvadrato ekipos, kurią treniruoja kūno kultūros mokytojas Virginijus Januševičius, ten važiuos gausus būrys mūsų mokyklos atstovų: vyks ir kalnų slidinėjimo bei slalomo varžybos, kuriose praėjusį sezoną mūsų mokyklos sportininkai parodė aukštus rezultatus“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Į tarpzonines varžybas pateko ir 5–6 klasių Pavasario pagrindinės mokyklos kvadrato komanda, šio etapo kovose jie varžysis sausio 10-ąją Palangoje. Į jas kelialapį iškovojo ir šios mokyklos futbolo penkis prieš penkis komanda. Zoninėse varžybose, kurios vyko Naujojoje Akmenėje, futbolininkai rezultatu 11:1 sutriuškino vietos moksleivius, 12:0 nepasigailėjo Joniškio atstovų ir rezultatu 9:4 įveikė telšiškius.
Futbolininkams tarpzoninės varžybos vyks sausio 17-ąją, jų vieta dar derinama.